You are currently viewing Księgarnie i kościopył Travis Baldree

Księgarnie i kościopył Travis Baldree

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Księgarnie i kościopył Travis Baldree

Księgarnie i kościopył Travis Baldree
W książce “Księgarnie i kościopył” autorstwa Travisa Baldree Viv, utalentowana wojowniczka, przechodzi nieoczekiwane przeszkody na swojej drodze. Po ciężkiej walce z potężną nekromantką orczyca zostaje zmuszona do rekonwalescencji w małym i spokojnym nadmorskim miasteczku Murk. Zamiast powrotu na pole bitwy, Viv musi zaprzyjaźnić się z właścicielką miejscowej księgarni – zabawną i bezpośrednią szczurołaczką.
Jednak to nie jest zwykłe przyjaźnie. Okazuje się, że Murk skrywa wiele tajemnic, które dostarczą Viv znacznie więcej emocji, niż by sobie wyobrażała. Czy to możliwe, że właśnie w tym pozornie nudnym czasie i miejscu, Viv odnajdzie to, czego tak bardzo szukała?
“Księgarnie i kościopył” to historia o niewłaściwym czasie i właściwych rzeczach, które mogą się zdarzyć. To opowieść o poszukiwaniu tego, czego naprawdę potrzebujemy i odkrywaniu samych siebie wraz z drugą osobą.
Przygotuj się na niezapomniane przygody, emocje i zaskakujące zwroty akcji. Czasami to, czego szukamy, znajduje nas w zupełnie nieoczekiwanym miejscu. Przyłącz się do Viv i jej niezwykłej podróży już teraz!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!