You are currently viewing Księstwo Różanego Krzyża Marcin Świątkowski

Księstwo Różanego Krzyża Marcin Świątkowski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Księstwo Różanego Krzyża Marcin Świątkowski

Księstwo Różanego Krzyża Marcin Świątkowski
Kontynuacja brawurowych „Psów Pana”!

Determinacja jest kobietą.

Przygoda. Magia. Przyjaźń. Tajemnica. Śmierć.

Rok 1633. Niemiecka szlachcianka Katarzyna von Besserer, która straciła zarówno rodzinę, jak i ziemię, znajduje schronienie na uniwersytecie w Lejdzie, gdzie rozpoczyna naukę w dziedzinie magii zwanej eteromancją. Znudzona teorią, ale uzdolniona w czarodziejskich praktykach dziewczyna poznaje wpływowych ludzi, którzy mogą jej pomóc odzyskać utracone dziedzictwo.

Zdeterminowana, nie ma pojęcia, że jest obserwowana przez kogoś, kto od dłuższego czasu jej poszukiwał…

Równolegle przebywający w Schweinfurcie najemnik Schenk, oddelegowany do sił specjalnych księcia Wilhelma Heskiego, bada sprawę tajemniczej bariery, która pojawiła się w rejonie środkowych Niemiec, otaczając kawał tamtejszych ziem. W wyniku śledztwa Schenk natrafia na ludzi skłonnych go przez barierę przeprowadzić. Podróż ta okaże się początkiem koszmaru.

W „Księstwie Różanego Krzyża” Marcin Świątkowski kontynuuje swoją opowieść o ludziach, którym nie w smak są role ofiar ewoluującej na ich oczach wielkiej historii.

Czasem utrata wszystkiego może być początkiem wielkiej przygody.

Przygoda z reguły niesie ze sobą niebezpieczeństwo.

Bywa, że śmiertelne.

„Marcin Świątkowski z impetem wprowadza nas w kontynuację Psów Pana, gdzie wraz z Katarzyną zgłębiamy tajniki eteromancji. Księstwo Różanego Krzyża zawiera więcej magii i mocniejsze intrygi, a przede wszystkim odpowiedzi na nurtujące po pierwszym tomie pytania. To także solidny research prawdziwego pasjonata. Polecam!”

Agnieszka Włoka, „Nowa Fantastyka”

„Dominikanie, politycy i kobieta obdarzona tajemniczą mocą – to istna mieszanka wybuchowa, która porywa czytelnika w świat ogarniętego wojną cesarstwa niemieckiego. Z każdą stroną powieści napięcie rośnie, a stawka okazuje się coraz wyższa.”

Michał Oziębły, twórca internetowy

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!