You are currently viewing Księżycowy czarodziej snów Pełna magicznych snów opowieść dla Małych Marzycieli Sue Hardy-Dawson Rabei Carolina

Księżycowy czarodziej snów Pełna magicznych snów opowieść dla Małych Marzycieli Sue Hardy-Dawson Rabei Carolina

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Księżycowy czarodziej snów Pełna magicznych snów opowieść dla Małych Marzycieli Sue Hardy-Dawson Rabei Carolina

Księżycowy czarodziej snów Pełna magicznych snów opowieść dla Małych Marzycieli Sue Hardy-Dawson Rabei Carolina
Wciągnij swoje dziecko w magiczny świat snów za sprawą niezwykłej książki „Księżycowy czarodziej snów” autorstwa Sue Hardy-Dawson i ilustracji Rabei Carolina. Ta przepięknie zilustrowana opowieść na dobranoc zachwyci maluchy, wprowadzając je w krainę marzeń i fantazji.
Gdy twoje dziecko drzemie, Księżycowy Chłopiec wyrusza w niezwykłą podróż w gwiazdozbiorze snów, zbierając i rozsiewając magiczne ziarenka pięknych snów. Te niesamowite ziarna rosną, przenosząc dzieci do krainy pełnej cudownych przygód, gdzie wszystko jest możliwe!
Pozwól swojemu maluchowi wsiąknąć w tę niezwykłą opowieść i ruszajcie razem w podniebną podróż nad śpiącymi miastami, wioskami, morzami i górami. Na grzbiecie smoka polecicie, odwiedzicie zaczarowany las w towarzystwie wróżek i popływacie z syrenami. Przeżyjecie najpiękniejsze senne przygody razem z innymi Małymi Marzycielami.
„Księżycowy czarodziej snów” to książka, która ożywi wyobraźnię, rozbudzi marzenia, nadzieję i kreatywność twojego dziecka. Pełna uwielbianych przez maluchy magicznych stworzeń, takich jak smoki, jednorożce, wróżki, syreny i dinozaury, ta opowieść zachwyci i pobudzi najskrytsze fantazje twojego malucha.
Niech twoje dziecko doświadczy czarów snów za sprawą tej niezwykłej książki. Czas na wspaniałe przygody, nadzieję i niezapomniane chwile spędzone w krainie marzeń. Zamów teraz „Księżycowy czarodziej snów” i spraw, by twoje dziecko zanurzyło się w magicznym świecie snów!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!