Kurs AdWords – zaawansowane techniki reklamy

CENA KSIAZKI 300x150 - Kurs AdWords - zaawansowane techniki reklamy

Kurs AdWords zaawansowane techniki reklamy - Kurs AdWords - zaawansowane techniki reklamy

Kurs AdWords – zaawansowane techniki reklamy
Zoptymalizuj swoje kampanie i osiągnij więcej wydając mniej

AdWords to system reklamy Google, najczęściej odwiedzanej wyszukiwarki na świecie. Dlatego też reklamy umieszczone na tej stronie są tak skuteczne. Pod warunkiem oczywiście, że wiesz, jak je napisać, ustawić i zamówić. I to tak, aby wydać jak najmniej pieniędzy, a osiągać jak najlepsze rezultaty.

Dzięki kursowi „Kurs AdWords – zaawansowane techniki reklamy” nauczysz się docierać do swoich klientów jak najmniejszym kosztem. Wszystko obejrzysz w oparciu o prawdziwe konto w AdWords, z pomocą doświadczonego praktyka.

Zobaczysz co i jak zrobić, żeby odwiedzający Google jeszcze chętniej klikali w Twoje reklamy, czyli zwiększyć współczynnik CTR.

Nie wszyscy reklamujący się w tym systemie używają RLSA i remarketingu dynamicznym, a dzięki nim zwiększy się Twój ROI. A czy wiesz, że reklamy na YouTube również należą do AdWords? Również nauczysz się jak je przygotowywać! Możesz również wykorzystać kampanie produktowe w usłudze Google Shopping, tzn. Zakupy Google.

Poznaj wszystkie możliwości oglądając kurs. Tania reklama docierająca do wielu klientów to gwarancja Twojego sukcesu i wysokich zarobków!

ZOBACZ KURS>>>

 

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Jedna odpowiedź do “Kurs AdWords – zaawansowane techniki reklamy”

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!