Kurs Angielski dla dzieci

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Kurs Angielski dla dzieci

kurs angielski dla dzieci - Kurs Angielski dla dzieciKurs Angielski dla dzieci

Angielski dla Dzieci – Wspaniała Przygoda w Świecie Języka!

Witajcie, drogie Dzieci i Rodzice! Czy marzycie o fascynującej podróży w świat angielskiego języka? Nasz kurs “Angielski dla Dzieci” to właśnie to, czego potrzebujecie! Przygotowaliśmy unikalny program, który nie tylko rozbudzi pasję do nauki, ale także zapewni solidne fundamenty w posługiwaniu się językiem angielskim.

Przedstawiam siebie kolegom i nauczycielom Zaczynamy od najprostszych kroków – nauki przedstawiania się! Nasze lekcje są pełne zabawy i interakcji, dzięki czemu dzieci szybko opanują podstawowe słownictwo i zwroty.

Zabawne i ciekawe tematy związane z krajami i kulturami W naszym kursie nie ma miejsca na nudę! Odkrywajcie razem z nami tajemnice różnych krajów i kultur, ucząc się jednocześnie nowych słówek i zwrotów.

Moje hobby, poznawanie nowych angielskich słów Hobby to nie tylko sposób na relaks, ale także doskonała okazja do poszerzania słownictwa! Dzięki naszym lekcjom dzieci poznają nowe słowa związane z ich pasjami.

Poznaję nazwy części ciała Każda część ciała ma swoją nazwę! Nasze lekcje uczą dzieci podstaw anatomii, dzięki czemu będą mogły swobodnie opowiadać o swoim zdrowiu i samopoczuciu.

Ciekawostki kulturowe z różnych części świata Świat jest pełen fascynujących tradycji i zwyczajów! Nasze lekcje kulturowe przybliżają dzieciom różnorodność świata, rozwijając jednocześnie ich umiejętności językowe.

Uczę się podstawowego słownictwa związanego z czasem Czas płynie nieubłaganie, ale my zapewnimy, że dzieci będą gotowe go odczytać! Nasze lekcje uczą podstawowego słownictwa związanego z czasem i planowaniem dnia.

Używam popularnych zwrotów podczas rodzinnych świąt Święta to czas radości i wspólnego świętowania! Nasze lekcje przygotują dzieci do aktywnego udziału w rodzinnych tradycjach, ucząc przy tym popularnych zwrotów i wyrażeń.

Zapiszcie się już dziś na nasz kurs “Angielski dla Dzieci” i dajcie swoim pociechom szansę na rozwój w międzynarodowym świecie języków! Z nami nauka stanie się przyjemnością, a Wasze dzieci wyróżnią się pewnością siebie i umiejętnościami językowymi!

ZOBACZ>>>

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!