Kurs Excel – wykresy i wizualizacja danych

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Kurs Excel - wykresy i wizualizacja danych

excel wykresy i wizualizacja danych - Kurs Excel - wykresy i wizualizacja danychNaucz się prezentować dane w Excelu w czytelny i zrozumiały sposób. Dowiedz się jak tworzyć i formatować wykresy, przygotowywać raporty w tabelach i korzystać z interaktywnych dashboardów.

„Kurs Excel – wykresy i wizualizacja danych” powstał z myślą o osobach, które pracują w Excelu i muszą przedstawiać dane w formie graficznej.

Nauczysz się tworzyć wykresy, które zrobią wrażenie na wszystkich, którzy będą je oglądać. A Ty ułatwisz i przyspieszysz swoją pracę, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i nerwy.

Graficzna prezentacja danych w Excelu nie musi być nudna, masz do dyspozycji wykresy słupkowe, kołowe, pierścieniowe, liniowe, kolumnowe i punktowe. Dowiesz się również, jak przygotowywać wykresy przebiegu w czasie czy formatować wykresy i tabele.

A czego jeszcze między innymi nauczysz się z kursu:

– pracy z seriami danych i dynamicznej ich prezentacji

– prezentowania danych za pomocą tabel i wykresów przestawnych

– pracy z interaktywnymi dashboardami

– graficznego przedstawienia tendencji i trendów

– tworzenia wykresów osadzonych

– zaawansowanego filtrowania z użyciem fragmentatorów

ZOBACZ KURS>>>

Czy chciałbyś nauczyć się tworzyć wyjątkowe i efektowne wykresy w Excelu? Nasz kurs online „Excel – wykresy i wizualizacja danych” to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Zapraszamy Cię na fascynującą podróż w świat wizualizacji danych. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania w Excelu, nasz kurs został stworzony tak, by dostosować się do Twoich potrzeb.

Dzięki naszym praktycznym lekcjom i realnym przykładom, nauczysz się jak wykorzystywać różne typy wykresów, aby prezentować dane w sposób czytelny i atrakcyjny. Opanujesz techniki dostosowywania wykresów, aby w pełni oddać istotę danych i przekazywać informacje w sposób jasny i przekonujący.

Nie musisz być ekspertem w Excelu, by skorzystać z tego kursu. Nasz materiał edukacyjny jest przystępny i zrozumiały dla każdego. Dzięki naszej platformie edukacyjnej, uczysz się w swoim tempie i w dogodnym dla Ciebie czasie.

Zyskaj umiejętności wizualizacji danych i daj sobie przewagę w prezentacji informacji. Zapisz się już teraz na kurs „Excel – wykresy i wizualizacja danych” i rozwijaj swoje umiejętności w tworzeniu efektownych wykresów. Dołącz do naszej społeczności ekspertów Excela i otwórz przed sobą nowe możliwości wizualizacji danych. Nie zwlekaj, zainwestuj w swój rozwój zawodowy już dziś!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!