Kurs Foundation - tworzenie responsywnych stron

Kurs Foundation – tworzenie responsywnych stron

Twórz sprawniej wspaniałe responsywne strony i wyprzedź innych developerów

Foundation to framework front-endowy, dzięki któremu możesz tworzyć bardzo szybko nowoczesne, responsywne strony, zarówno dla Ciebie, jak I dla Twoich klientów. Praca z Foundation jest szybka, oszczędzisz w ten sposób czas swoich zajęć i skrócisz czas oczekiwania na gotową stronę.

Z Foundation otrzymujesz gotowe do użycia komponenty strony, szablony, dzięki którym szybko zaczynasz każdy projekt, a także możliwość bardzo szybkiego wprowadzania różnorodnych zmian na stronie. Powstałe dzięki Foundation strony są responsywne, mają nowoczesny wygląd, działają na wszystkich urządzeniach i szybko się wczytują.

„Kurs Foundation – tworzenie responsywnych stron” to ponad 70 filmów, dzięki którym łatwo i szybko nauczysz się tego frameworka. Wystarczy dostęp do internetu i chęci. A potem będziesz umieć robić w błyskawicznym tempie świetne strony www. Zobacz kurs i przekonaj się jakie to łatwe. Tym bardziej, że to co stworzysz  i otrzymasz w czasie kursu, niesamowicie ułatwi Ci prace nad kolejnymi stronami!

 

ZOBACZ KURS>>>

Dodaj komentarz