Kurs Google Firebase – szybkie tworzenie aplikacji

TANIA KSIAŻKA! INFORMACJE O PROMOCJACH, KSIĄŻKACH DNIA, WYPRZEDAŻACH WPROST NA EMAILA! ZAPISZ SIĘ!Akceptuję politykę prywatności

Kurs Google Firebase - szybkie tworzenie aplikacji

Kurs Google Firebase – szybkie tworzenie aplikacji
Wykorzystaj możliwości Google Firebase do tworzenia szybkich i wydajnych aplikacji

Czym jest Google Firebase?  Jest to zbiór narzędzi, które w  przystępny sposób umożliwią Ci tworzenie, testowanie oraz wdrażanie aplikacji mobilnych.

Google Firebase umożliwia tworzenie aplikacji zgodnych z najnowszymi standardami i to znacznie szybciej, niż do tej pory. Aplikacje takie wykorzystują możliwości bazy danych realtime.

Kurs „Google Firebase – szybkie tworzenie aplikacji” omawia wszystkie ważne zagadnienia i narzędzia, jest więc doskonały do rozpoczęcia przygody z tym narzędziem. Jego modułowość pozwoli Ci korzystać tylko z tych jego możliwości i części, których naprawdę potrzebujesz. Dodatkowo poznasz takie narzędzia jak Firebase Analytics, Crashlytics czy TestLab.

Kurs możesz oglądać gdzie chcesz, musisz mieć tylko dostęp do internetu. W każdej chwili możesz wrócić do jakiejś partii materiału.  A gdy już będziesz używać tego narzędzia, możesz zarabiać na tworzeniu nowoczesnych aplikacji.

Zobacz kurs!>>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.