Kurs Liternictwo - od szkicu do druku

Kurs Liternictwo – od szkicu do druku
Opanuj najważniejsze narzędzia i stwórz swoją wyjątkową kompozycję literniczą

Lettering, projektowanie i tworzenie liter, to piękna sztuka, którą teraz możesz poznać i stosować w praktyce. Naucz się korzystać z profesjonalnych narzędzi, z których używają profesjonalni liternicy.

Jeśli interesuje Cię kaligrafia, liternictwo czy kaligrafia to musisz zobaczyć ten kurs! Zaczniesz odróżniać te trzy dziedziny sztuki, jakie są rodzaje czcionek i style w liternictwie. Poznasz niezbędne narzędzia, zarówno analogowe, tradycyjne, jak i cyfrowe, które wzajemnie się uzupełniają i pozwolą Ci na tworzenie własnych projektów.

W trakcie kursu stworzysz dwa projekty, które będą Ci służyły potem we własnej pracy jako podstawa do stworzenia już całkowicie samodzielnych projektów. Co niesamowicie ułatwi Ci pracę. Dostaniesz także wszystkie pliki wykorzystane w czasie przygotowywania kursu, a także szablony z praktycznymi wskazówkami.

Ważną częścią kursu jest też ta dotycząca tego, jak zarabiać na liternictwie! Zobaczysz jak można wykorzystać nabyte umiejętności i zacząć na nich zarabiać.

„Kurs Liternictwo – od szkicu do druku” możesz oglądać gdzie i kiedy chcesz i nauczyć się tej pięknej, a zarazem praktycznej umiejętności.]

ZOBACZ KURS>>>

Dodaj komentarz