Kurs SEO – jak skutecznie pozycjonować stronę

TANIA KSIAŻKA! INFORMACJE O PROMOCJACH, KSIĄŻKACH DNIA, WYPRZEDAŻACH WPROST NA EMAILA! ZAPISZ SIĘ!Akceptuję politykę prywatności

Kurs SEO - jak skutecznie pozycjonować stronę

Kurs SEO – jak skutecznie pozycjonować stronę
Zobacz jak zadbać o SEO i zapewnij swoje stronie wysoką pozycję w wyszukiwarce

Pozycjonowanie strony to czynność, której nie musisz zlecać firmom czy wolnym strzelcom, ponieważ możesz to robić samodzielnie.

Po obejrzeniu Kursu „SEO – jak skutecznie pozycjonować stronę” nauczysz się pozycjonowania, czyli sprawdzonych sposobów na to, aby strony www Twoje czy też klientów, plasowały się wysoko w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek. Są to techniki SEO dzięki którym wypozycjonujesz się wyżej od konkurencji, a tym samym będziesz mieć więcej wchodzących na Twoje strony.

Słowa kluczowe, frazy kluczowe, długi ogon, content marketing czy też Topical Authority to terminy, które poznasz i będziesz umiał wdrażać w praktyce. Nauczysz się analizy i optymalizacji stron pod kątem ich jak najwyższych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Kolejnymi elementami pozycjonującymi strony jest zoptymalizowana treść, czyli meta znaczniki, tytuły, lead, nagłówki, grafiki, linkowanie wewnętrzne, formatowanie tekstu, Open Graph. Kolejna rzecz to linkowanie, czyli pozyskiwanie linków prowadzących do Twojej strony, ale linków wartościowych, które będą pozytywnie wpływać na pozycjonowanie.

Nauczysz się korzystać z takich narzędzi do analizy jak Google Search Console, Page Speed Insight, GTMetrix czy Pingdom Tool.

Pozycjonowanie stron internetowych nie musi być trudne, ani drogie, wystarczy, że nauczysz się tego i będziesz samodzielnie stosować zasady SEO, co z kolei wpłynie na coraz wyższe pozycje Twoich stron w Google. To oczywiście wpłynie na zwiększenie liczby odwiedzających i klientów.

Zobacz jak zadbać o SEO i zapewnij swoje stronie wysoką pozycję w wyszukiwarce>>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.