kurs unity mobile - Kurs Unity - tworzenie gier mobilnych

Kurs Unity – tworzenie gier mobilnych

Naucz się tworzyć gry na najpopularniejsze platformy mobilne i zacznij na nich zarabiać!

Chyba każdy z nas grał przynajmniej raz na urządzeniu mobilnym w jakąś grę! Niezależnie od tego, jak to był system, Android czy iOS, z pewnością była to dobra zabawa. Jak zarobić na tej przyjemności?

Kurs „Unity – tworzenie gier mobilnych” daje odpowiedź na to pytanie! Nauczy się z jego pomocą tworzyć gry na urządzanie mobilne i zacznij je sprzedawać.

Jeśli liznąłeś już Unity i chcesz rozbudować swoje umiejętności o tworzenie i optymalizację gier dla systemów Android iOS i urządzeń mobilnych takich jak tablety i smartfony, to ten kurs jest dla Ciebie. Po jego ukończeniu będziesz umiał tworzyć własne gry i sprzedawać je, oznacza Twój zarobek!

Stworzysz trzy projekty o różnym stopniu skomplikowania, które mogą Ci potem posłużyć do tworzenia kolejnych gier już całkowicie własnego pomysłu. Dzięki temu będziesz mieć już większość część pracy z głowy.

Poznasz również między innymi techniki implementacji mobilnego sterowania, zaawansowane animacje ruchu, sterowanie oparte na gestach, a także napiszesz własny skrypt do generowania napisów.

Wraz z kursem otrzymasz wszelkie niezbędne materiały, w tym wszystkie pliki potrzebne do stworzenia gier.

ZOBACZ KURS>>>

Leave a Reply