You are currently viewing Kwantowa dominacja Kaku Michio

Kwantowa dominacja Kaku Michio

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Kwantowa dominacja Kaku Michio

Kwantowa dominacja Kaku Michio
„Kwantowa dominacja” autorstwa Michio Kaku to niezwykle fascynująca opowieść, która przeniesie nas w świat komputerów kwantowych i zaprowadzi rewolucję, jakiej jeszcze nie doświadczyliśmy. Ta zaawansowana technologia obiecuje odkrycie najgłębszych tajemnic natury, wykorzystanie potencjału sztucznej inteligencji w pełni oraz rozwiązanie najtrudniejszych problemów, które od wieków dręczą ludzkość.
Komputery kwantowe są porównywalne tylko z przełomem, jaki wywołały tranzystory i układy scalone. Dzięki nim, będziemy mieć dostęp do ogromnej mocy obliczeniowej, przewyższającej wszystko, czego dotychczas udało nam się osiągnąć. Otworzą się przed nami nowe perspektywy w każdej dziedzinie życia, a nawet te problemy, które dotąd wydawały się nie do rozwiązania, staną się wykonalne dzięki obliczeniom kwantowym.
Autor, Michio Kaku, dysponuje niezwykłą zdolnością klarownego przedstawiania skomplikowanych zagadnień. Jego entuzjazm i pasja są widoczne na każdej stronie, ale opisywane przez niego koncepcje są niezwykle wiarygodne i oparte na solidnych naukowych podstawach.
Michio Kaku, jeden z najbardziej prominentnych i szanowanych uczonych naszych czasów, kieruje katedrą fizyki na City University of New York. Jego autorstwo to gwarancja jakości i niezwykłej wiedzy, czego dowodem są światowe bestsellery takie jak: „Boskie równanie”, „Fizyka rzeczy niemożliwych” czy „Przyszłość umysłu”. Jest także autorem licznych prac naukowych i podręczników akademickich. Zaufaj tej ikonie nauki i pozwól się zabrać w ekscytującą podróż w świat obliczeń kwantowych.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!