You are currently viewing Listy Świętego Mikołaja Tolkien John Ronald Reuel

Listy Świętego Mikołaja Tolkien John Ronald Reuel

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Listy Świętego Mikołaja Tolkien John Ronald Reuel

Listy Świętego Mikołaja Tolkien John Ronald Reuel
Pragniesz wyjątkowego prezentu świątecznego, który porwie serca miłośników Tolkiena w każdym wieku? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! “Listy Świętego Mikołaja” to niezwykła książka, która przeniesie Cię w magiczny świat autora “Władcy Pierścieni”.
Co roku w grudniu, dzieci Johna Ronalda Reuela Tolkiena otrzymywały tajemnicze koperty ze znaczkiem z Bieguna Północnego. W ich wnętrzu kryły się listy napisane trzęsącym się charakterem pisma oraz piękne kolorowe rysunki lub szkice. To niezwykłe korespondencje pochodziły od samego Świętego Mikołaja i opowiadały fascynujące historie z życia na Biegunie. Dowiedzieliśmy się, jak renifery uwolniły się z uprzęży i porozrzucały prezenty, jak Niedźwiedź Polarny niefortunnie wpadł przez dach do jadalni i jak Człowiek z Księżyca uwędził niejedną czekoladkę z ogrodu Świętego Mikołaja. A co powiesz na wojny, jakie toczył z kłopotliwymi goblinami mieszkającymi pod jego domem? Te niezwykłe historie pełne życia i humoru zawsze były wzbogacane przez notatki Niedźwiedzia Polarnego oraz eleganckie, płynne pismo elfa Ilberetha.
Teraz możesz mieć te niezapomniane listy w jednym fantazyjnym wydaniu! Ta wyjątkowa książka zgromadziła wszystkie niezwykłe wiadomości, jakie Tolkien wysyłał swoim dzieciom od 1920 roku aż do wzruszającego ostatniego listu do jego córki z 1943 roku. Bez względu na to, czy jesteś młody czy stary, nie będziesz w stanie oprzeć się niezwykłej pomysłowości Tolkiena, który przez ponad 20 lat ożywiał postać Świętego Mikołaja. Odkryj tę magiczną historię i przenieś się w świat pełen przygód i czarów!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!