Logistyka i transport w ujęciu systemowym Andrzej Kuriata Zdzisław Kordel

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Logistyka i transport w ujęciu systemowym	Andrzej Kuriata Zdzisław Kordel

Logistyka i transport w ujeciu systemowym 209x300 - Logistyka i transport w ujęciu systemowym	Andrzej Kuriata Zdzisław KordelLogistyka i transport w ujęciu systemowym Andrzej Kuriata Zdzisław Kordel

Do rąk czytelnika trafia interesujące opracowanie, które prezentuje szereg problemów związanych z teoretycznymi zagadnieniami logistyki oraz możliwościami zastosowania takich rozwiązań teoretycznych w praktycznej działalności gospodarczej. Przedstawia także charakterystykę transportu samochodowego, który w zdecydowanej większości realizuje przewozy ładunków we współczesnych łańcuchach dostaw. Do ciekawszych zagadnień poruszanych w tym opracowaniu zaliczyć należy:

  • istota algorytmu pojęcia MTM i jego bezpieczeństwo,
  • model gry logistycznej/ producent-hurtownik,
  • problematyka regulowania transportu samochodowego,
  • potencjał polskiego rynku transportu samochodowego.

Zakres monografii ma charakter teoretyczny, jak i aplikacyjny i jest przystępny dla każdego czytelnika zainteresowanego tą  problematyką. Stąd też może mieć zastosowanie zarówno wśród teoretyków, praktyków gospodarczych, jak również może stanowić materiał dydaktyczny dla studentów studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich, a także studiów podyplomowych.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!