Londyn dla młodych podróżników Przewodnik dla dzieci Spingardi Marta

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Londyn dla młodych podróżników Przewodnik dla dzieci Spingardi Marta

Londyn dla młodych podróżników Przewodnik dla dzieci Spingardi Marta

Barwny i interesujący przewodnik po Londynie, mieście mgieł i mżawki, odkryje wiele tajemnic brytyjskiej stolicy. Zajrzymy do strasznej twierdzy Tower, by zaprzyjaźnić się z jej strażnikami, odwiedzimy królową Wiktorię, a także młodsze pokolenie brytyjskich monarchów w pałacu Buckingham, obejrzymy sztukę Szekspira oraz dołączymy do Klubu Wąsacza. I oczywiście napijemy się herbaty przywiezionej przez pana Twininga.

Z tą książką można planować rodzinne zwiedzanie Londynu. Jest ona świetnym dopełnieniem „dorosłych” przewodników. W formie dowcipnych opowiastek rzetelnie przybliża małym odkrywcom historię miasta i zjawiska w kulturze Europy. Z lekkim piórem autorki doskonale współgrają urocze ilustracje Marianny Oklejak.

„Dziecięca ciekawość świata nie ma sobie równych, dlatego tak istotne jest, w jaki sposób ją zaspokajamy. Seria przewodników »… dla młodych podróżników« czyni to doskonale, rzetelnie i z humorem przybliżając najmłodszym nieznane fakty i fascynujące miejsca. Słowa i obrazy zawiodą ich w wiele tajemniczych zakątków. Zatem przewodniki w dłoń i na podbój świata marsz!”
Ewa Świerżewska, Qlturka.pl

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!