Luyana Giganci Tom 5 Lylian Mobidic

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Luyana Giganci Tom 5 Lylian Mobidic

Luyana Giganci Tom 5 Lylian Mobidic
Piąty tom tej niezwykłej serii, która wciąż trzyma czytelników w napięciu, już niedługo pojawi się na rynku. Jest to doskonały prezent dla wszystkich fanów przygód dzieci połączonych tajemniczą więzią z gigantami.
Niezwykłe wydarzenia, które miały miejsce w poprzednich tomach, doprowadziły do zagrożenia przyszłości ludzkości. Alyphar, potężny i kontrolujący siły, pokonał dzieci i ich gigantów, poddając ich swojej władzy. Jednak nadzieja jeszcze nie zgasła!
W kanadyjskiej dziczy, w plemieniu Cree, mieszka dziewczynka o imieniu Luyana. Przez pewien czas ukrywała się z Wakytshim – gigantem połączonym ze światem zwierząt. To właśnie on może być kluczem do powrotu równowagi. Dzięki ogromnemu wysiłkowi pozostałych Gigantów, udaje im się nawiązać kontakt z Luyaną i poprosić ją o pomoc.
Ta pocieszająca wiadomość budzi w nas nadzieję. Czy Luyana zgodzi się stanąć w obronie ludzkości i spełnić swoje przeznaczenie? Czy zostanie wielkim szamanem, który ocali nas przed zagładą?
Autorem tej zachwycającej serii jest Lylian, utalentowany twórca scenariuszy takich jak „Les Aventures débridées de Kenji le ninja” i „La Quête d’Ewilan”. Francuski rysownik Paul Drouin stworzył unikalne ilustracje, które sprawiają, że ta seria staje się jeszcze bardziej kompletna i niezapomniana.
Jeżeli jesteś fanem tej serii, nie możesz przegapić tego perfekcyjnego tomu. Pobieranie go na swoje półki to konieczność dla każdego prawdziwego lidera. Przekonaj się sam, jak rozwijające może być czytanie tej serii każdego dnia.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!