You are currently viewing Mądra bliskość Jak dbać o siebie i innych Kozak Agnieszka

Mądra bliskość Jak dbać o siebie i innych Kozak Agnieszka

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Mądra bliskość Jak dbać o siebie i innych Kozak Agnieszka

Mądra bliskość Jak dbać o siebie i innych Kozak Agnieszka
Jeśli nosisz na sobie ciężar codziennego życia, jeśli zapominasz o sobie i swoich potrzebach, jeśli czujesz się samotny i niezrozumiany – ta książka jest dla ciebie. „Mądra bliskość” autorstwa Agnieszki Kozak to przewodnik po drodze do dbania o siebie i innych.
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, dlaczego przytulanie jest tak ważne? A może starałeś się ukryć swoje łzy, bo myślisz, że to powód do wstydu? Kozak odkrywa przed nami siłę bliskości, opowiada o tym, jak ważne jest bycie w zgodzie z samym sobą i dawanie sobie przestrzeni. To tylko wtedy możemy dać innym to, czego potrzebują.
Zapomnij o stresie i pośpiechu. Przestań udawać, że jesteś silny i zawsze wszystko ogarniasz. Czas na prawdziwe spotkanie ze sobą. Książka ta otworzy przed tobą drzwi do własnego wnętrza, nauczy cię doceniać siebie i swoje emocje. Wiedz, że troska o siebie jest pierwszym krokiem do otrzymania troski od innych.
Agnieszka Kozak, doświadczona psycholożka i terapeutka, wie, jak słowo może zmieniać świat. Jej słowa są szczere, mądre i pełne empatii. Pokazuje nam, że bliskość to nie tylko fizyczne zbliżenie, to przede wszystkim dawanie sobie przestrzeni na bycie autentycznym, na dzielenie się radościami i smutkami.
Nie pozwól, aby stres i samotność zdominowały twoje życie. Przeczytaj „Mądrą bliskość” i otwórz się na spotkanie z samym sobą. Zyskaj odwagę do życia pełnego miłości, wdzięczności i zrozumienia. Niech to będzie pierwszy krok na drodze do dbania o siebie i innych.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!