Mądre bogate dziecko. Pobudź finansową inteligencję swojego dziecka! – Robert Kiyosaki, Sharon L. Lechter

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Mądre bogate dziecko. Pobudź finansową inteligencję swojego dziecka! - Robert Kiyosaki, Sharon L. Lechter

Mądre bogate dziecko. Pobudź finansową inteligencję swojego dziecka - Mądre bogate dziecko. Pobudź finansową inteligencję swojego dziecka! - Robert Kiyosaki, Sharon L. LechterPobudź inteligencję finansową swojego dziecka!
Daj swojemu dziecku przewagę na starcie. Rozbudź w swoim dziecku zamiłowanie do nauki o tym, jak osiągnąć finansową wolność. Nietrudno wyobrazić sobie wyniki, jakie osiągnie, jeśli zacznie odpowiednio wcześnie!

Książkę napisano dla rodziców, którzy doceniają edukację, chcą umożliwić swojemu dziecku życiowy start i chcą odegrać aktywną rolę, udostępniając mu wiedzę o pieniądzach.

W epoce informacyjnej dobre wykształcenie jest o wiele ważniejsze aniżeli miało to miejsce w przeszłości. Jednakże obecny system edukacyjny nie dostarcza informacji, której potrzebuje Twoje dziecko. Książkę tę przygotowano w taki sposób, aby wypełniała istniejące luki. Ma ona za zadanie zainspirować Twoje dziecko i dostarczyć mu praktycznej wiedzy z zakresu finansów, tej samej wiedzy, jaką bogaty ojciec udostępnił Robertowi Kiyosaki. Książka pokaże Ci, jak rozbudzić w Twoim dziecku zamiłowanie do nauki, używając tych samych metod, jakich używał bogaty ojciec, wspierając Roberta, aby nie rezygnował z edukacji, choć ten nie miał najlepszych ocen i wiele razy chciał przerwać naukę. Mądre, bogate dziecko otworzy drzwi, o których nawet nie wiedziałeś, że istnieją i sprawi, że rozwiniesz w swoim dziecku zrozumienie zagadnień związanych z pieniędzmi. Tych umiejętności będzie ono używało przez resztę swojego życia.

 

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. mani

    Kolejna z książek Kiyosakiego, którą warto przeczytać, tym bardziej, jeśli chce się jakoś rozeznawać w świecie finansów i zarabiania.

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!