You are currently viewing Mądre inwestowanie według Warrena Buffetta 350 rad i sentencji geniusza inwestycji Robert L. Bloch

Mądre inwestowanie według Warrena Buffetta 350 rad i sentencji geniusza inwestycji Robert L. Bloch

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Mądre inwestowanie według Warrena Buffetta 350 rad i sentencji geniusza inwestycji Robert L. Bloch

Mądre inwestowanie według Warrena Buffetta 350 rad i sentencji geniusza inwestycji Robert L. Bloch
Poznaj 350 sentencji i rad od geniusza inwestycji, które pomogły mu osiągnąć zawrotny sukces finansowy.

Warren Buffett, przewodniczący i dyrektor generalny Berkshire Hathaway, jest powszechnie uważany za najlepszego i najskuteczniejszego inwestora XX wieku. Całym swoim długim życiem udowadnia, że trzymając się prostych, ale nieocenionych zasad finansowych oraz mądrze inwestując, można osiągnąć spektakularne rezultaty. Od 1955 r. przekształcił Berkshire oraz Hathaway z małych przedsiębiorstw tekstylnych w dziesiątą największą firmę na świecie, z siedzibą w Omaha (Nebraska), wycenianą na ponad 600 miliardów dolarów.

Jednym spośród niezliczonych przedsiębiorców oraz osób pragnących lepiej zarządzać swoimi pieniędzmi i inwestycjami, którzy przez lata zwracali się do Buffetta o radę, był Robert Bloch, syn współzałożyciela firmy H&R Block przygotowującej zeznania podatkowe, założonej również w 1955 r. Jest pracownikiem fundacji H&R Block oraz skarbnikiem i dyrektorem fundacji rodziny Marion i Henry’ego Blochów.

Robert Bloch przedstawia w „Mądrym inwestowaniu według Warrena Buffeta” obszerny zestaw rad i sentencji genialnego inwestora, we własnym wyborze i układzie, ale uzgodnionym i zaaprobowanym przez twórcę Berkshire Hathaway.

W książce znajdziesz:

Kluczowe zasady inwestowania, które uczyniły Warrena Buffetta najlepszym inwestorem XX wieku
Praktyczne wskazówki, jak analizować rynki i akcje oraz podejmować mądre decyzje inwestycyjne
Strategie, które pomogą Ci budować stabilne portfolio i osiągać zyski na długą metę
Inspirujące porady i sugestie, które rozwiną Twoje myślenie inwestycyjne i ukierunkują twoje finansowe decyzje.
„Mądre inwestowanie według Warrena Buffetta” jest niezastąpionym przewodnikiem dla wszystkich, którzy pragną osiągnąć stabilność finansową i spełniać swoje marzenia inwestycyjne. Poznaj genialnie proste, a zarazem fascynujące swą głębią zasady, jakimi kieruje się „wyrocznia z Omaha” i zdobądź klucz do finansowego sukcesu.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!