Magia myślenia na wielką skalę Jak zaprząc duszę i umysł do wielkich osiągnięć David Schwartz

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Magia myślenia na wielką skalę Jak zaprząc duszę i umysł do wielkich osiągnięć David Schwartz

Magia myślenia na wielką skalę Jak zaprząc duszę i umysł do wielkich osiągnięć David Schwartz
Magia myślenia na wielką skalę to rewolucyjna książka, która pomoże Ci osiągnąć niesamowite rezultaty w każdej sferze życia. Jej autor, uznany ekspert ds. motywacji, Dr David J. Schwartz, zdradza tajniki sukcesu i daje praktyczne wskazówki, które pozwolą Ci sprzedawać lepiej, zarządzać skuteczniej, zarabiać więcej pieniędzy i czerpać radość oraz spokój ducha.
To nie jest kolejny poradnik obiecujący cuda, Magia myślenia na wielką skalę dostarcza konkretne strategie i narzędzia, które pomagają milionom ludzi na całym świecie osiągnąć swoje cele. Nie musisz być geniuszem ani posiadać wyjątkowych zdolności – wystarczy poznać i zrozumieć pewne sposoby myślenia i działania, które poprowadzą Cię do sukcesu.
Autor, starannie opracowując program sukcesu, ukazuje jak odnieść najlepsze rezultaty w pracy, życiu rodzinno-małżeńskim i społecznym. W tej książce odkryjesz sekrety sukcesu i nauczysz się, że możesz osiągnąć absolutnie wszystko, czego pragniesz. Zyskaj pewność siebie, pokonaj strach przed porażką, myśl kreatywnie i marz odważnie – to tylko kilka spośród wielu cennych lekcji, które otrzymasz.
Magia myślenia na wielką skalę pokaże Ci, jak zmienić porażkę w zwycięstwo i wytyczyć ambitne cele, które będą motywować Cię do nieustannego rozwoju. Naucz się myśleć jak lider i przekonaj się, że Twoja postawa jest Twoim największym sprzymierzeńcem.
Nie czekaj dłużej, zacznij korzystać z mocy tej inspirującej książki i osiągnij więcej, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś. Odnieś sukces, ciesz się życiem i stań się mistrzem swojego losu.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!