Mam chorego zwierzaka Poradnik dla opiekunów kotów i psów Agnieszka Cholewiak-Góralczyk

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Mam chorego zwierzaka Poradnik dla opiekunów kotów i psów Agnieszka Cholewiak-Góralczyk

Mam chorego zwierzaka Poradnik dla opiekunów kotów i psów Agnieszka Cholewiak-Góralczyk
Jeśli twój zwierzak zachorował lub cierpi na przewlekłą chorobę, a ty odczuwasz trudności z podawaniem mu leków, właściwym karmieniem czy nawet nie wiesz jak się nim właściwie zająć w domu, to ta książka jest dla ciebie.
Nie ma wątpliwości, że choroba twojego pupila jest dla ciebie źródłem wielkiego stresu. Przeżywasz trudne chwile, może nawet spotykasz się z brakiem zrozumienia ze strony najbliższych, którzy uważają, że za bardzo dramatyzujesz. W tej książce znajdziesz nie tylko wsparcie, ale również profesjonalne porady.
Napisałam tę książkę, aby pomóc i ułatwić życie zarówno tobie, jak i twojemu ukochanemu zwierzakowi. Do tej ważnej misji dołączyła moja nieoceniona współautorka, lekarka weterynarii – Aleksandra Szuba. Razem zgłębiamy trudne tematy, takie jak strach, cierpienie, ból, a nawet żałoba. Udzielamy informacji, udzielamy rad i ostrzegamy, aby zapewnić twemu pupilowi najlepszą jakość życia i abyś ty sam mógł odnaleźć spokój. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!