You are currently viewing Manifestuj i przyciągaj lepszą przyszłość Nafousi Roxie

Manifestuj i przyciągaj lepszą przyszłość Nafousi Roxie

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Manifestuj i przyciągaj lepszą przyszłość Nafousi Roxie

Manifestuj i przyciągaj lepszą przyszłość Nafousi Roxie
„Zostań mistrzem swojego losu dzięki Manifestuj i przyciągaj lepszą przyszłość autorstwa Nafousi Roxie – niezwykłemu przewodnikowi po sztuce przyciągania tego, czego pragniesz! Ta znakomita książka pomoże Ci stworzyć życie, o jakim zawsze marzyłeś, poprzez świadome kreowanie rzeczywistości za pomocą swoich myśli, uczuć, przekonań, zachowań i wypowiedzi.
Niezależnie od tego, czy pragniesz znaleźć bratnią duszę, osiągnąć sukces zawodowy, odkryć wymarzone miejsce zamieszkania, czy też po prostu posiąść wewnętrzny spokój i pewność siebie, Manifestuj i przyciągaj lepszą przyszłość jest dla Ciebie. Ta niezwykła książka przeniesie Cię w podróż, podczas której odkryjesz skuteczne techniki manifestacji, które przyniosą Ci spektakularne rezultaty.
Dzięki językowi przystępnemu dla każdego, Nafousi Roxie pomoże Ci stać się silniejszym i bardziej pewnym siebie. Korzystając z naukowych podstaw i praktycznych wskazówek, autorka przedstawi Ci proste kroki, które możesz podjąć już teraz, by zacząć manifestować swoje pragnienia i przyciągać to, czego naprawdę pragniesz.
Zapomnij o przeciętności i wyłam się z rutyny – Manifestuj i przyciągaj lepszą przyszłość jest kluczem do sukcesu i spełnienia Twoich najskrytszych pragnień. Nie zwlekaj – zrób pierwszy krok w stronę swojego wymarzonego życia już dzisiaj!”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!