Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora – Marek Piekarczyk, Leszek Gnoiński

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora - Marek Piekarczyk, Leszek Gnoiński

Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora - Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora - Marek Piekarczyk, Leszek GnoińskiBezkompromisowy. Męski. Uczciwy. Totalnie szczery.
Taki jest Marek Piekarczyk i taka jest jego rozmowa z Leszkiem Gnoińskim. Wokalista kultowej grupy TSA zabiera nas za kulisy rodzimej sceny rockowej ostatnich dziesięcioleci i wspomina swoich idoli i przyjaciół – w tym Krzysztofa Klenczona, Marka Jackowskiego i Bogdana Łyszkiewicza. Opowiada o konflikcie z ojcem, żołnierzem LWP, wyprowadzce z domu, pobiciu przez MO, spełniających się przepowiedniach i pełnych przygód podróżach autostopem. Barwnie przedstawia życie w trasie i podaje prawdziwe przyczyny swojej emigracji do Stanów Zjednoczonych. Wyjawia też wiele fascynujących, kuluarowych historii z planu The Voice of Poland – opisuje 

tajniki swojej pracy z uczestnikami oraz zdradza, za co szczególnie ceni Edytę Górniak, Justynę Steczkowską i Marię Sadowską – swoje koleżanki z jury.

Zwierzenia kontestatora to książka, która uczy i rozśmiesza, ale także zaskakuje i wzrusza. Daj się ponieść zwierzeniom jednego z najważniejszych polskich artystów ostatnich 30 lat.

Marek Piekarczyk
Zasłuchany w piosenki Ireny Santor chłopiec z Bochni. W rockandrollowych latach 60. hipis i kontestator siermiężnej komunistycznej rzeczywistości. Charyzmatyczny wokalista legendarnego TSA, odtwórca roli Jezusa w kultowej rock-operze Jesus Christ Superstar i uwielbiany juror w programie The Voice of Poland.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Ten post ma jeden komentarz

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!