You are currently viewing MATeMAtyka 1 Maturalne karty pracy Zakres podstawowy i rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe	Dorota Ponczek Karolina Wej

MATeMAtyka 1 Maturalne karty pracy Zakres podstawowy i rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe Dorota Ponczek Karolina Wej

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - MATeMAtyka 1 Maturalne karty pracy Zakres podstawowy i rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe	Dorota Ponczek Karolina Wej

MATeMAtyka 1 Maturalne karty pracy Zakres podstawowy i rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe Dorota Ponczek Karolina Wej

Przygotowania do egzaminu maturalnego warto zacząć jak najwcześniej. Jeśli już od pierwszej klasy chcesz utrwalać materiał i zapoznawać się z zadaniami, które mogą Cię na nim czekać, koniecznie sięgnij po “MATeMAtyka 1. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe”. To propozycja dla każdego ucznia wiążącego swoją przyszłość z matematyką.

Karty pracy to bardzo ważny element w przygotowaniach do matury, w który warto zainwestować, ponieważ pomagają wyćwiczyć potrzebne na egzaminie umiejętności. “MATeMAtyka 1. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe” to książka, która już od pierwszej klasy pozwala przygotować się do obowiązkowego egzaminu z matematyki. Dzięki pracy z tym narzędziem od pierwszych tygodni nauki uczeń oswaja się z zadaniami zamkniętymi i otwartymi na wielu poziomach trudności. Autorzy stworzyli zadania z podwójną numeracją, czyli dwa podobne zadania, przy czym przy pierwszym z nich znajdują się wskazówki tworzące schemat ich rozwiązywania.

Karty pracy kładą nacisk na różnorodność, umożliwiając uczniom przećwiczenie wszystkich zagadnień pojawiających się w konkretnych działach i związanych z nimi zadań, które z dużym prawdopodobieństwem pojawią się na egzaminie maturalnym. Na końcu kart pracy umieszczone są odpowiedzi, dzięki czemu uczeń może pracować z nimi samodzielnie.

W serii znajdziesz także karty pracy część 2. i 3., a także zbiory zadań i zeszyty ćwiczeń. Wszystkie książki są uzupełnieniem podręcznika “MATeMAtyka”. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by łączyć je z innymi seriami lub pracować z nimi samodzielnie, aby utrwalić nabytą wiedzę.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!