Egzamin osmoklasisty. Matematyka. Repetytorium - Matematyka Egzamin ósmoklasisty Repetytorium

Matematyka Egzamin ósmoklasisty Repetytorium

“Egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium” pozwala szybko i starannie przygotować się do egzaminu z matematyki. Nie licz na przecieki! Postaw na pewniaka!

Już niebawem egzamin ósmoklasisty! Z pewnością zastanawiasz się, jakie zadania znajdziesz w arkuszu testowym. Przez osiem ostatnich lat na lekcjach matematyki poznałeś mnóstwo wzorów i reguł. Ciężko je wszystkie spamiętać, a przecież mogą okazać się one bardzo potrzebne! Wydawnictwo Greg prezentuje książkę, która pomoże Ci szybko i starannie przygotować się do egzaminu z matematyki. Znajdziesz tu zadania, których forma dokładnie odpowiada tym, jakie rzeczywiście pojawią się w arkuszu testowym.

Repetytorium otwiera część poświęcona przebiegowi egzaminu. Przeczytaj ją dokładnie, a nic nie zdoła Cię zaskoczyć. Warto oszczędzić sobie niepotrzebnego stresu i skupić się na rozwiązywaniu zadań. W tej książce omówiono cały zakres materiału obowiązkowego. W prosty i przystępny sposób wyjaśniono nawet najbardziej zawiłe kwestie, a wszystkie zagadnienia zobrazowano licznymi przykładami. Znajdziesz tu zadania wraz z gotowymi rozwiązaniami. Śledząc krok po kroku zaproponowane rozwiązania, możesz dokładnie zrozumieć każdy etap. Prześledzisz proces wnioskowania i uzyskasz praktyczną pomoc w najtrudniejszych momentach. Podpowiedzi i uwagi pomogą Ci zrozumieć wszystkie, nawet najbardziej zawiłe kwestie!

Książka zawiera przykładowe arkusze egzaminacyjne, które pozwolą Ci sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności. Dzięki temu poznasz swoje mocne strony i dowiesz się, nad czym musisz jeszcze popracować. Zadania zostały opracowane zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Ich forma dokładnie odpowiada zadaniom, z którymi spotykasz się na co dzień i które z pewnością pojawią się na egzaminie.

Prezentowane tu repetytorium od wydawnictwa Greg to najlepsza tego typu publikacja na rynku. To znakomita pomoc w samodzielnej nauce i to bez korepetycji! Książka została opracowana w nowoczesny sposób, bardzo wygodny w użytkowaniu. Dynamiczna szata graficzna, tabele, schematy i wykresy pozwalają błyskawicznie odnaleźć potrzebne w danej chwili informacje. Dzięki tej książce matematyka na poziomie ósmej klasy nie będzie mieć dla Ciebie żadnych tajemnic. Serdecznie polecamy!

Leave a Reply