Matematyka i przykłady jej zastosowań 1 Zakres podstawowy i rozszerzony Podręcznik do liceów i techników

CENA KSIAZKI 300x150 - Matematyka i przykłady jej zastosowań 1 Zakres podstawowy i rozszerzony Podręcznik do liceów i techników

Matematyka i przykłady jej zastosowań 1 Zakres podstawowy i rozszerzony Podręcznik do liceów i techników

Podręcznik „Matematyka i przykłady jej zastosowań. Klasa 1. Podręcznik. Zakres podstawowy i rozszerzony” pokazuje, że przygotowanie do matury nie musi być trudne. Dokładne wyczerpanie każdego tematu i ukazanie nawet tych najtrudniejszych tematów w przystępny sposób sprawia, że z tym podręcznikiem polubi się każdy uczeń.

„Matematyka i przykłady jej zastosowań. Klasa 1. Podręcznik. Zakres podstawowy i rozszerzony” jest zgodny z podstawą programową dla uczniów liceum lub technikum, którzy ukończyli ósmą klasę szkoły podstawowej. Dzięki temu świetnie przygotowuje do matury, pomaga zapoznać się z wymaganymi na maturze zadaniami i w systematyczny sposób je utrwalić.

Podręcznik „Matematyka i przykłady jej zastosowań. Klasa 1. Podręcznik. Zakres podstawowy i rozszerzony” zawiera dokładne omówienie każdego nowego tematu, ułatwiające przyswojenie nowej wiedzy. Tematy, które uczniowie poznawali na wcześniejszych etapach edukacji, są dobrze powtórzone i uzupełnione zgodnie z wymaganiami maturalnymi.

„Matematyka i przykłady jej zastosowań” w przyjazny dla młodzieży sposób pomaga zdobyć i usystematyzować wiedzę. Jest to świetny podręcznik dla uczniów chcących zdawać maturę z matematyki na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Zdobytą dzięki podręcznikowi wiedzę uczniowie z łatwością będą mogli wykorzystać na egzaminie, sprawdzianach, kartkówkach oraz konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!