Matematyka Poznać zrozumieć Zbiór zadań Klasa 3 Zakres rozszerzony Alina Przychoda Zygmunt Łaszczyk

CENA KSIAZKI 300x150 - Matematyka Poznać zrozumieć Zbiór zadań Klasa 3 Zakres rozszerzony	Alina Przychoda Zygmunt Łaszczyk

Matematyka Poznać zrozumieć Zbiór zadań Klasa 3 Zakres rozszerzony Alina Przychoda Zygmunt Łaszczyk

Matematyka jest nauką, która jest podstawą dla wielu innych dziedzin wiedzy. Właśnie dlatego odpowiednie przeprowadzenie nauczania będzie niezwykle korzystne dla przyszłości ucznia. Z myślą o zapewnieniu wysokiego, a zarazem dostosowanego poziomu nauczania, powstał zbiór zadań „Matematyka. Poznać, zrozumieć. Zbiór zadań. Klasa 3. Zakres rozszerzony”. To prosty sposób na zapewnienie wysokiej jakości materiału powtórkowego.

Zbiór ten jest uzupełnieniem podręcznika z tej samej serii, pozwalając na praktyczne sprawdzenie wiedzy każdego ucznia. Pozycja ta przeznaczona została do użytku przez uczniów klas trzecich szkół ponadpodstawowych, którzy zdecydowali się na rozszerzenie matematyki. Nie znaczy to jednak, że osoba przygotowująca się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym nie znajdzie tutaj wartościowych informacji – są one również dostępne i odpowiednio oznaczone.

Całość składa się z czterech rozdziałów, które odpowiadają konstrukcji samego podręcznika. Zadania, które można tutaj znaleźć, są zarówno otwarte, jak i zamknięte, pozwalając na różnorodną aktywację umiejętności ucznia. Jednocześnie każdy dział posiada specjalne dodatki na marginesie, które określają materiał ponadprogramowy. Wszystko to zwieńcza przejrzysta i łatwa do nawigacji szata graficzna.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!