Matematyka z plusem 4 Ćwiczenia podstawowe Małgorzata Dobrowolska Marcin Karpiński Jacek Lech

CENA KSIAZKI 300x150 - Matematyka z plusem 4 Ćwiczenia podstawowe	Małgorzata Dobrowolska Marcin Karpiński Jacek Lech

Matematyka z plusem 4 Ćwiczenia podstawowe Małgorzata Dobrowolska Marcin Karpiński Jacek Lech

Przygotowanie się do matury z matematyki wymaga od ucznia systematyczności i konkretnej ilości czasu. Siadanie do zadań od czasu do czasu nie będzie tak skuteczne, jak niemal codzienne rozwiązywanie dosłownie po 2-3 zadania. „Matematyka z plusem 4. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony” autorstwa Małgorzaty Dobrowolskiej, Marcina Karpińskiego oraz Jacka Lecha to świetne źródło wiedzy i kluczowych zagadnień maturalnych zarówno z zakresu podstawowego, jak i z rozszerzonego.

W zbiorze zadań „Matematyka z plusem 4. Zakres podstawowy i rozszerzony” znajduje się szereg sprawdzonych, rozwijających zadań, które dzięki swojej strukturze wspierają uczniów w skutecznym utrwalaniu wiedzy. Konstrukcja zadań umożliwia samodzielną naukę, a klucz z odpowiedziami pozwala na sprawdzenie ostatecznych wyników. Część zadań robi się w szkole, podczas lekcji, jednakże większość, jeśli nie wszystkie, można wykonywać samodzielnie w domu. Z każdym kolejnym zadaniem zagadnienia matematyczne układają się w głowie, dając szansę za zrozumienie większej ilości informacji, które są niezbędne do zdania egzaminu. Zdobycie elementarnej wiedzy z zakresu matematyki nigdy nie będzie prostsze, niż z tą książką.

Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie od lat doceniają serie podręczników do matematyki wydawanych pod sztandarem wydawnictwa GWO. Stawianie na jakość, sprawdzone zadania i jasną strukturę zadań, otrzymuje się trafiony podręcznik dla osób przygotowujących się do egzaminu dojrzałości. I to nie tylko w formie podstawowej, ale też i rozszerzonej. Dodatkowo jest to nowoczesne, wygodne do noszenia wydanie w miękkiej, standardowej oprawie, która sprawia, że książka mimo ogromnej zawartości jest stosunkowo lekka.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!