You are currently viewing Mbappé Najlepsi piłkarze świata Matt Oldfield Tom Oldfield

Mbappé Najlepsi piłkarze świata Matt Oldfield Tom Oldfield

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Mbappé Najlepsi piłkarze świata Matt Oldfield Tom Oldfield

Mbappé Najlepsi piłkarze świata Matt Oldfield Tom Oldfield
Poznaj niezwykłą historię Kyliana Mbappé − młodego chłopaka, który marzył o tym, by zostać jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. W tej pasjonującej książce dowiesz się, jak z determinacją i oddaniem wyrósł on na prawdziwą supergwiazdę futbolu.
Mbappé, zainspirowany swoimi idolami, takimi jak Zinédine Zidane czy Cristiano Ronaldo, poświęcił wiele godzin na treningi i oglądanie meczów. Jego miłość do futbolu była niewzruszona, a praca i poświęcenie były częścią jego codzienności. Już jako nastolatek, zaczynał budować swoją karierę, przechodząc drogę od lokalnego klubu na przedmieściach Paryża aż do prestiżowego Paris Saint-Germain.
Ta książka zabierze Cię w podróż przez życie Mbappégo, odkrywając kulisy jego niezwykłej kariery. Przeżyjesz razem z nim emocje związane z transferem wartym 180 milionów euro i kolejnymi sukcesami na boisku. Mistrzostwo i wicemistrzostwo świata z reprezentacją Francji to tylko niektóre z osiągnięć, które zdobył ten utalentowany napastnik.
Przez kartki tej książki poznasz także prawdziwą naturę Mbappégo: pracowitego, ambitnego i pełnego determinacji. Zobaczysz chłopaka, który zawsze dążył do tego, by zagrać w najlepszych klubach i na największych arenach piłkarskich. Odkryjesz, jak wiele wysiłku i poświęcenia kosztowało go zdobywanie kolejnych szczebli w swojej karierze.
Jednak nie tylko talent i indywidualna praca są kluczem do sukcesu w futbolu. Mbappé doskonale zdaje sobie sprawę, że egoizm nie ma miejsca na boisku. Wiadomością, którą chce przekazać, jest to, że sukces można osiągnąć tylko poprzez wzajemną pomoc i współpracę w drużynie.
Obecnie Mbappé ma przed sobą tylko dwie rzeczy do osiągnięcia: wygranie Ligi Mistrzów i zostanie uznany za najlepszego piłkarza wszech czasów. Czy mu się to uda? Przekonaj się sam, odkrywając historię jednego z najbardziej utalentowanych graczy naszych czasów.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!