Mentalizm Jacek Ponikiewski

CENA KSIAZKI 300x150 - Mentalizm	Jacek Ponikiewski

Mentalizm Jacek Ponikiewski

Pewnie się zdziwisz, ale tutaj dowiesz się o czytaniu czegoś więcej niż książek. Jeśli nie książek, to czego? Tutaj opowiem Ci o czytaniu z ludzkich słów, gestów, a nawet o odczytywaniu czyichś myśli.

Zaskoczony? Nie, to nie jest magia, to tylko współczesna nauka. To właśnie ona okazała się niezastąpionym narzędziem dla najwybitniejszych negocjatorów, najbardziej znanych polityków i potężnych liderów biznesu, a także służb specjalnych i elitarnych jednostek bojowych.

UWAGA! Książka zawiera najskuteczniejsze mentalne techniki medytacyjne, które nasz autor stosuje prawdopodobnie jako jedyny trener w Polsce.

Słowo autora o publikacji

Wszystko to, co intrygujące, ciekawe i przydatne, zawarłem w tej książce. Nie chciałbym jednak, aby owa publikacja była odbierana jedynie, jako zbiór akademickich, czy też naukowych, technik. To kawałek mojego życia i wszelkich doświadczeń (jak szamańskie rytuały, czy też chwile samotności w leśnej głuszy). Jeżeli napisane przeze mnie zdania, pozwolą mi otrzymać w zamian kawałek duszy Czytelnika, cieszy mnie to niezmiernie

Zobacz film o mentaliście już teraz.

Zapewne masz teraz jedno pytanie: dlaczego cała ta wiedza nie była dotąd dostępna dla Ciebie?

Odpowiedź jest jedna: nikt dotąd nie zechciał Ci jej ujawnić. Wiedzy dostępnej dotąd tylko dla wybranych, choć obecnej w Twoim życiu poprzez wywieranie wpływu na Ciebie. A także dlatego że w Polsce nie ma prawdopodobnie drugiego tak zaawansowanego specjalisty.

Nasz autor to człowiek, który od lat zgłębia tajemnice współczesnej nauki do granic ludzkich możliwości. Nauka prowadziła go już przez molekularne badania cząsteczek wody, najodleglejsze zakątki globu po medytację śmierci. Co więcej, wszystkie te doświadczenia pomogły mu w realnym biznesie, prowadzonym tu i teraz. Dziś, jako człowiek sukcesu, chce dzielić się swoją wiedzą z Tobą.

Zapewne masz ochotę zapytać: OK, ale gdzie tu jest interes? Dlaczego on to robi? Jaki będzie miał z tego zysk?

Zadziwię Cię
Nie będzie wielkiego zysku, a przynajmniej nie ten materialny! Temu człowiekowi chodzi bowiem o coś więcej niż pieniądze; chodzi o harmonię w życiu, pomyślny los na przyszłość i ciągłe szczęście, bo dobro zawsze wraca do tych, którzy się nim dzielą. Nadzwyczajne, prawda?

Już poprzednia książka Pana Jacka pokazała mi ogromną wiedzę z zakresu wywierania wpływu i komunikacji międzyludzkiej. Jednak ta publikacja stanowi głębokie wskazówki do rozwoju mentalnego, bazując na podstawowych procesach genetycznych i fizycznych. Nie znam drugiego trenera w Polsce, który porusza tematy w tak interesujący sposób, odnosząc się przy tym do psychologii ewolucji oraz zasad świata fizyki.

Maria Jarosińska kierownik działu windykacji z ponad 20-letnim doświadczeniem

Kim jest ten zwyczajnie nieprzeciętny człowiek?
Tym razem możemy ujawnić jego tożsamość. Sylwetka autora została ukryta przy wydaniu poprzedniej publikacji ze względu na charakter informacji w nich zawartych. Dziś jednak Jacek Ponikiewski zdradza Ci swój największy sekret. Sekret najskuteczniejszych technik mentalnych. Nie ma już nic do ukrycia, ujawnia więc także swoją tożsamość.

Jacek Ponikiewski – założyciel firmy International Academy of Progress i Dyrektor Generalny. Coach i doradca. Współpracownik guru ds. budowania wizerunku – Piotra Tymochowicza. Prezes Międzynarodowego Towarzystwa Elit Intelektualnych SOLARIS, skupiającego doradców Prezydentów i Premierów, zarówno polskich jak i zagranicznych (USA, Wielka Brytania), a także wybitnych naukowców, wykładających na renomowanych uniwersytetach w USA i Europie (ekonomia, biznes, psychologia, fizyka, innowacje informatyczne). Pomysłodawca strategii zarządzania, bazującej na ekspansji kapitałowej, opartej na regułach ekspansji mentalnych cech gatunku ludzkiego oraz metodzie konkurencji psychologii ewolucyjnej. Dzięki jego strategii biznesowej firma w ciągu pół roku rozpoczęła współpracę z Ekspertami najwyższej próby, jak Alistair Campbell (wieloletni i najbardziej zaufany doradca Premiera Wielkiej Brytanii – Tony’ego Blaira), Piotr Tymochowicz, prof. Witold Orłowski czy dr Jakub Spyra, a także przejęła część rynku szkoleń w Polsce. Polski pisarz i publicysta, m.in.: „Manipulacja neuroperswazyjna” (bestseller), „Homo Sacer”, „Motyle w kanałach warszawskiego getta”.

Jego firma International Academy of Progress wraz z Partnerami przeszkoliła takie marki, jak Narodowy Bank Polski, PGE S.A., Whirlpooll S.A., Nestle S.A., Raiffeisen Bank S.A., Noble Bank S.A., Getin Bank S.A., Millenium Bank S.A., LUKAS Bank S.A., ERGO HESTIA S.A., SKOK, IBM Polska, Polkomtel S.A., ING S.A., Generali Finanse Sp. z o.o., Generali Życie T.U. S.A., Generali PTE SA, MetLife Amplico, PZU Życie S.A., ALLIANZ S.A., HBO Sp. z.o.o, Mazowiecki Urząd Wojewódzki, Poczta Polska S.A., Polskie Towarzystwo Reasekuracji S.A., PKP S.A., BASF, Compensa Vienna Group, GBS Bank, Svenska, Inter Ikea, Animex, Deichman i KROSS.

Jego programy szkoleniowe opierają się w większości na autorskich badaniach i analizach. Jako jedyny w Polsce przeprowadza indywidualne sesje coachingowe dla kadr zarządzających lub osób prywatnych, opierając się na użyciu mentalizmu, wpływaniu na korę nadnercza za pomocą słów i gestów, stosowaniu technik oddziałujących na fale ludzkiego mózgu, a także zaadaptowaniu starożytnych, kasjańskich i pochodzących z IV wieku n.e. technik medytacyjnych do współczesnych sposobów radzenia sobie ze stresem wśród kadry zarządzającej. Przez długi okres sprawdzał swoje umiejętności jako coach wew. ds. technik neuroperswazyjnych i reguł procesualnych odruchów psychologiczno-społecznych w firmie finansowej najwyższej próby, wdrażając techniki neuroperswazyjne i reguły procesualnych odruchów psychologiczno-społecznych w procesy sprzedażowe i szkoleniowe, jak również doradzając Zarządowi firmy.

Wiesz już, kim jest autor, a czy wiesz, kim jesteś Ty sam?
Dowiesz się tego w trakcie prawdziwej kontemplacji nad samym sobą. Dzięki tej publikacji poznasz i wdrożysz z powodzeniem mentalne ćwiczenia, które wykorzystywane są przez Szwedzkie Jednostki Bojowe, zgłębisz metody komunikacji znane dotąd tylko służbom specjalnym i nauczysz się czytać samego siebie podczas najskuteczniejszych medytacji, jakie dotąd zostały poznane.

Wszystko po to, byś zaczął pracować nad prawdziwym potencjałem Twojego wnętrza. „Zaczynam od człowieka, który odbija się w lustrze!” – śpiewał niekwestionowany król popu, Michael Jackson. Szkoda tylko, że nie zdradził sekretu, jak to zrobić. Zależy Ci, by działać w sposób prawdziwy, spójny z niezwykłą skutecznością, ale nie stosując technik zgubnej manipulacji?

Mentalizm, czyli najskuteczniejsza technika poznania i wykorzystania własnej duszy pomoże Ci zdobyć rzetelną, nowatorską wiedzę z dziedziny mentalności i perswazji, byś łatwiej mógł realizować Twoje cele.

Ty, czyli Twoje życie
Zapewne słyszałeś już o różnych filozofiach życia. Są tacy, którzy uparcie twierdzą, że jesteś tym, co jesz. Zazwyczaj Ty sam wyznajesz filozofię, że jesteś tym, co posiadasz. Jednak jak jest naprawdę? Naprawdę jesz i pijesz, ale nie jesteś tym jedzeniem i płynem. Tak samo jak nie jesteś swoim samochodem, domem, stanowiskiem, tytułem Wiesz, dlaczego tak ważne jest, abyś to zrozumiał? Dopóki będziesz utożsamiać się z pewnym wyobrażeniem na swój temat, które ktoś Ci wpoił, będziesz jak kukiełka na jego sznurkach.

Prowadząc własny biznes, pełniąc istotną rolę w Twojej organizacji czy też zaczynając dopiero swoją przygodę na rynku zawodowym, nie możesz pozwolić na to, bo kto inny decydował o tym kim i jak masz się stać. Opisane przez Jacka Ponikiewskiego techniki mentalne pomogą Ci odkryć samego siebie, w życiu także tym biznesowym.

Książka ta otwiera nowy rozdział w dziedzinie psychologii biznesu: W sposób jasny przynosi nam nowe narzędzia, aby uniknąć uwięzienia w schematach, przynosząc również poprawę umiejętności negocjacyjnych.Maxime Gourgouillat, przedsiębiorca, człowiek biznesowej etykiety postępowania, zarówno w sytuacjach formalnych, jak i nieformalnych. Doradca ds. wizerunku osobistego oraz międzynarodowy ekspert w kwestii savoir-vivre.

Pewnie słyszałeś to już wielokrotnie:

Jeśli chcesz coś osiągnąć, zacznij działać!
A czy słyszałeś także, że ponieważ każdy z nas jest po części i ciałem, i duchem, ważne jest, aby pracować nad sobą na dwóch poziomach: samorozwoju zewnętrznego (erudycja ogólna oraz perswazyjna prezentacja do zastosowania w kontaktach biznesowych) i samorozwoju wewnętrznego (praca z własną psychiką i energią duchową, która pomaga człowiekowi osiągnąć harmonię, ale też pewien stan otwartości na pozytywny wpływa otaczającej nas rzeczywistości)?

Teraz możesz to realizować. Wśród przedstawionych metod odnajdziesz tajniki medytacji pochodzące z IV w n.e. Zostały one odkryte na nowo na łamach studiów tajemnych ksiąg ojców jezuitów, a następnie zaadaptowane do strefy biznesowej. Ich lecznicze właściwości, a także głębokie mentalne oddziaływanie stanowią swoistą pigułkę późniejszej wiedzy psychoterapii emocjonalnej, która polega na analizie strumienia świadomości. Publikacja, poza analizą sekt i zachowań religijnych, pokazuje, jak aspekty komunikacji, przywództwa, nauki, integracji grupy przenikają do zachowań biznesowych w firmie. Dzięki ich wnikliwej analizie możesz zacząć działać naprawdę skutecznie

I to właśnie zaczniesz robić od dziś.
Jeżeli więc chcesz poznać skuteczne techniki właśnie z tym słowem przyjdzie Ci się oswoić, bo od tej pory taki będziesz i do tego będziesz dążyć Musisz odrzucić wiele wyuczonych trików, które mogą wydawać Ci się wspaniałym orężem, ale nim nie są! Jeśli więc zdecydujesz się na pracę z mentalizmem, będziesz musiał najpierw zapomnieć, by następnie nabyć wiedzę.

Dzięki tej książce:

nabędziesz arsenał nietuzinkowych technik wywierania wpływu, od werbalnych do analizy napięcia mięśniowego rozmówcy lub analizy hormonalnej na podstawie stanów emocjonalnych;
zbudujesz własną sylwetkę mentalną, dzięki której będziesz działać skutecznie i jednocześnie zgodnie z wyznawanymi wartościami;
będziesz mógł pracować również z energią, dzięki ćwiczeniom mentalnym, pochodzącym z początków cywilizacji zachodniej, które na rynku szkoleń są novum, lecz novum skutecznym;
zapoznasz się z medytacjami, które są potwierdzone naukowo i bazują na naukowej analizie.
Pamiętaj! Jacek Ponikiewski nie chce Cię pouczać, a przekazać wiedzę.

Moim celem jest przekazanie Ci pewnej wiedzy, z której możesz skorzystać. Proszę, sformułuj sobie własne cele. Co chcesz osiągnąć?Jacek Ponikiewski

Czemu ta wiedza jest najskuteczniejsza?
Ponieważ nie jest to jedna metoda. Perswazja hipnotyczna to techniki zaczerpnięte przede wszystkim z mentalizmu, ale także z metod prohipnotycznych. Są one wykorzystywane od lat zarówno w reklamie i marketingu, jak i w rozmowach biznesowych. Dziś dzięki Jackowi Ponikiewskiemu zostaną także ujawnione Tobie. Ich skuteczność jest ogromna, choć aby stosować je efektywnie, należy najpierw rozwinąć własną sylwetkę werbalną i pozawerbalną. Techniki, które poznasz na stronach „Mentalizmu”, są najbardziej zaawansowaną sferą z zakresu wywierania wpływu za pomocą gestu, słowa oraz innych bodźców, jakie wpływają na naszą podświadomość, ośrodki wydzielania hormonów stresogennych lub tych odpowiedzialnych za radość i bezpieczeństwo. Wśród przedstawionych technik są:

Wytwarzanie toru centralnego w jaźni rozmówcy,
Analiza poziomu stresu i mechanika mięśni,
Negocjacje hipnotyczne oraz typy stylów negocjacyjnych,
Metoda BATANA,
Sztuka zarządzania zespołem, tworzenia struktury i ideologii instytucji,
Koptyjskie techniki medytacji,
i wiele więcej.
Wszystkie przedstawione w „Mentalizmie” metody są technikami potwierdzonymi naukowo przez współczesną neuroimmunologię, genetykę i fizykę. W dodatku stanowią prywatną przygodę autora, który wyleczył się owymi medytacjami z przypadłości nieuleczalnej, co potwierdza lekarz specjalista.

To książka dla tych, którzy w swoim działaniu kierują się nie tylko skutecznością, ale także (a może przede wszystkim) prawdą i szczerością. Co zrobić, by w poniedziałek rano nie być niezadowolonym, udając się do pracy, by w środę nie myśleć z tęsknotą o piątku, by w sobotę nie martwić się, że w niedzielę kończy się weekend? Życie jest chwilą. Książka Jacka Ponikiewskiego pokazuje, jak z tej chwili korzystać. Słynne carpe diem nabiera nowego znaczenia. Jeśli więc i Ty traktujesz osiągnięcie sukcesu jako środek, a nie jako cel, to jest idealna książka dla Ciebie!

Jagoda Bloch logopeda medialny, autorka

Nie wiem, jakie są Twoje cele. Może chcesz po prostu dobrze zainwestować swój wolny czas. Może masz po prostu dość tanich sztuczek manipulacyjnych, a może jesteś handlowcem lub marketingowcem, który chce zwiększyć umiejętność wywierania wpływu lub właścicielem firmy, widzącym konieczność zbudowania zintegrowanego i gotowego do wydajnej pracy zespołu. Niezależnie od tego, do której z tych grup należysz, ta książka to najlepszy wybór. Zresztą nie musisz wierzyć mi na słowo. Zobacz sam, do czego zdolny jest mentalista:

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!