Metoda GRIP Jak pracować mądrze i uchwycić to co najważniejsze Rick Pastoor

CENA KSIAZKI 300x150 - Metoda GRIP Jak pracować mądrze i uchwycić to co najważniejsze	Rick Pastoor

Metoda GRIP Jak pracować mądrze i uchwycić to co najważniejsze Rick Pastoor

Jeżeli czujesz się zakładnikiem swojej listy rzeczy do zrobienia i rozpaczliwie próbujesz znaleźć czas na najistotniejsze sprawy, ta książka bardzo Ci w tym pomoże.
Daniel H. Pink

Wszyscy rozpoznajemy oznaki tego, że sprawy wymykają się nam spod kontroli. Tydzień dopiero co się zaczął a Ty już gonisz w piętkę. Pod koniec kolejnego, pracowitego dnia, Twoja lista rzeczy do zrobienia jest dłuższa niż rano a skrzynka odbiorcza pęka w szwach od wiadomości przesłanych przez ludzi, którzy czegoś od Ciebie chcą.

W takich chwilach nieważne jak ciężko pracujemy, nadal możemy mieć wrażenie, że stoimy w miejscu.

Przeczytaj GRIP czyli jak pracować mądrze holenderskiego przedsiębiorcy i najlepiej sprzedającego się autora Ricka Pastoora. Ten przewodnik pomoże Ci ogarnąć swoje sprawy i znaleźć trochę wolnego czasu na rzeczy, które są dla Ciebie naprawdę ważne.
W ciągu roku Rick z 25-letniego inżyniera stał się liderem 30 osobowego zespołu w Blendle, startupie dziennikarskim wspieranym przez „New York Timesa”. Stało się jasne, że musi znaleźć nowy sposób na organizację swojej pracy. I to szybko. Zaczął eksperymentować. Zachował rozwiązania, które w jego przypadku się sprawdziły, odrzucił zaś te, które nie, a poczynionymi spostrzeżeniami dzielił się ze swoimi współpracownikami.

Tak oto powstała metoda GRIP zawierająca zbiór elastycznych narzędzi i wskazówek, które pomogły zespołowi wycisnąć z pracy to, co najlepsze. Teraz i ty możesz z niej skorzystać. Książka ma strukturę wypróbuj i wybierz – w każdym rozdziale znajdziesz podpowiedzi, dzięki którym możesz od ręki zacząć wprowadzać w życie rozwiązania, które Ci odpowiadają.

Metoda GRIP pomoże Ci:

wykorzystać potencjał narzędzi, których codziennie używasz, takich jak kalendarz, lista rzeczy do zrobienia i e-maile,
zmniejszyć wpływ czynników rozpraszających, abyś mógł bardziej się skupić na swoich priorytetach,
znaleźć miejsce na dalekosiężne plany i rozwój,
Zatem, możesz już zacząć urzeczywistniać swoje marzenia.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!