Metoda Wima Hofa Aktywuj pełnię swojego potencjału Wim Hof

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Metoda Wima Hofa Aktywuj pełnię swojego potencjału Wim Hof

Metoda Wima Hofa Aktywuj pełnię swojego potencjału Wim Hof
Chcesz odblokować pełnię swojego potencjału i osiągnąć niebywałe rezultaty? Wim Hof, znany na całym świecie jako „Iceman”, ma dla Ciebie jeden prosty zestaw technik, które rewolucjonizują życie tysięcy ludzi. Jego metoda oparta na zastosowaniu zimnych pryszniców i specjalnych ćwiczeń oddechowych pozwoli Ci w pełni odkryć siłę Twojego ciała i umysłu.
Nie wierzysz? To normalne, ale liczne badania naukowe i setki osób, które stosują tę metodę, udowadniają jej skuteczność. Wim Hof zdradza tajniki, jak wpływać na swój autonomiczny układ nerwowy, by przejąć pełną kontrolę nad swoim ciałem i umysłem. Pokazuje również, dlaczego zimno jest uzdrawiające, a broniąc się przed nim, pozbawiasz się niezliczonych korzyści.
Najbardziej porywającym elementem tej książki jest jednak podróż poprzez oddech, która pozwoli Ci dotknąć swojej prawdziwej istoty. Wim Hof udowadnia, że właściwe nastawienie umysłu pozwoli Ci bez wysiłku przekroczyć dotychczasowe ograniczenia i osiągnąć niesamowite cele.
W tej fascynującej lekturze odkryjesz moc, która drzemie w Tobie, i nauczysz się wykorzystywać ją na co dzień. Nie czekaj więc dłużej – wejdź w świat Wima Hofa i odkryj pełnię swojego potencjału!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!