Miasto niedźwiedzia Fredrik Backman

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Miasto niedźwiedzia Fredrik Backman

Miasto niedźwiedzia Fredrik Backman
Niezwykły świat miasta niedźwiedzia Björnstad ożywa na kartach powieści Fredrika Backmana. Autor bestsellerowych książek „Mężczyzna imieniem Ove”, „Pozdrawiam i przepraszam” oraz „Britt-Marie tu była” przenosi nas w magiczne miejsce, gdzie małe miasteczko skrywa wielkie marzenia.
Björnstad, otoczone ponurym lasem, jest jakby odcięte od reszty świata. Jednak istnieje jedno miejsce, które sprawia, że mieszkańcy odzyskują wiarę w lepsze jutro – stary lodowisko nad jeziorem, które powstało lata temu dzięki założycielom miasta.
Historia skupia się na drużynie hokejowej juniorów, której niespodziewanie udaje się dotrzeć do finału krajowej ligi. Wielkie nadzieje i marzenia całego miasteczka spoczywają na barkach kilku nastolatków. Jednak półfinałowy mecz wywołuje w nich skrajne emocje, a straszny czyn zostawia trwałe piętno na społeczności Björnstad. Niewidzialne granice dzielą miasto na zawsze, stawiając pod znakiem zapytania nie tylko przyszłość drużyny, ale także życie każdego obywatela.
„Mąż niedźwiedzia” to wnikliwa powieść, która ukazuje, jak związana jest społeczność i jak wspólna świadomość potrafi oddalać prawdę. W małym leśnym miasteczku Backmanowi udaje się zamknąć cały świat pełen emocji, konfliktów i nadziei. Przeniesie Ciebie w głąb duszy tego magicznego miejsca i nie pozwoli o sobie zapomnieć.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!