Miecz Zabójcy Demonów Tom 22 Koyoharu Gotouge

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Miecz Zabójcy Demonów Tom 22 Koyoharu Gotouge

Miecz Zabójcy Demonów Tom 22 Koyoharu Gotouge
Tanjirou Kamado – bohater niezwykłej opowieści, który na swoich barkach niesie ciężar tragedii. Jego rodzina, niewinnie i brutalnie zamordowana, pozostawiła go samotnego w walce z mrocznymi siłami.
Jednak Tanjirou nie poddaje się przeciwnościom losu. Przez przypadek odkrywa, że jego siostra, Nezuko, została przemieniona w demona. Choć wiele osób widziałoby w niej tylko potwora, on dostrzega jeszcze cząstkę jej człowieczeństwa – oznaki ludzkich myśli i uczuć.
Na drodze bohatera staje Giyuu Tomioka, Zabójca Demonów, gotowy zakończyć istnienie Nezuko. Jednakże, gdy widzi, że rodzeństwo chroni się nawzajem, odpuszcza. Zrozumieć, że więź między nimi jest silniejsza niż cokolwiek innego.
Wkraczając w pełen niebezpieczeństw świat zabójców demonów, Tanjirou postanawia przejść przez ogień próby, by stać się wyśmienitym szermierzem. Ma jedyną misję: przywrócić Nezuko człowieczeństwo i pomścić śmierć swojej rodziny.
„Miecz Zabójcy Demonów”, tom 22 fascynującej serii autorstwa Koyoharu Gotouge, to nie tylko opowieść o walce z demonami, lecz również o sile miłości rodzeństwa, która potrafi przetrwać nawet najciemniejsze chwile. Świat, którym zostajemy oczarowani, ożywa pod piórem mistrza i przykuwa naszą uwagę na każdej stronie.
Czy Tanjirou będzie w stanie stawić czoła mrocznym siłom i osiągnąć swoje cele? Czy Nezuko odzyska swoją dawna naturę? Odpowiedzi na te pytania odkryjesz w fascynującym tomie 22 „Miecza Zabójcy Demonów”. Przeczytaj tę mistyczną historię i wejdź do świata pełnego tajemnic, niebezpieczeństw, ale i nadziei na lepsze jutro.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!