Miraculous Biedronka i Czarny Kot Tom 2 Warita Koma Riku Tsuchida

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Miraculous Biedronka i Czarny Kot Tom 2 Warita Koma Riku Tsuchida

Miraculous Biedronka i Czarny Kot Tom 2 Warita Koma Riku Tsuchida
W drugim tomie serii „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” autorzy przenoszą nas z powrotem do fascynującego świata Paryża, gdzie Marinette staje się prawdziwym wcieleniem bohaterki o mocy Biedronki.
Marinette to z pozoru zwyczajna nastolatka, która uwielbia projektować i tworzyć. Jednak jej życie diametralnie zmienia się, gdy odkrywa tajemniczego kwami – istotę, która daje jej niewiarygodne moce. Już nie musi być roztrzepana i nieporadna, teraz może stać się nieustraszona superbohaterką Biedronką!
Jednak na horyzoncie pojawia się groźba w postaci Władcy Ciem – podstępnego złoczyńcy, który posiada niesamowitą zdolność manipulowania ludźmi. Teraz Marinette, jako Biedronka, musi stanąć w szranki z tym przeciwnikiem i uchronić miasto przed upadkiem.
Wraz z nią będzie działał tajemniczy sojusznik o imieniu Czarny Kot. Jego sprawność fizyczna i umiejętność walki sprawią, że Biedronka będzie miała podwójną siłę w walce ze złem. Razem będą musieli pokazać, że dobro zawsze zwycięża nad złem.
„Miraculous: Biedronka i Czarny Kot Tom 2” to kontynuacja fascynującej historii, która wciągnie nie tylko młodszych czytelników, ale także dorosłych. Pełna akcji, tajemnic i emocji, książka ta zapewni niezapomniane chwile i wciągnie Cię w świat pełen niebezpieczeństw i przygód.
Niezwłocznie zanurz się w tej wciągającej opowieści i dołącz do Marinette i Czarnego Kota w ich walce o sprawiedliwość i ocalenie Paryża!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!