Mistrz Seksu Oralnego - Mistrz Seksu OralnegoMistrz Seksu Oralnego

Już za chwilę, będziesz miał okazję poznać:

Kilkadziesiąt najlepszych pozycji do seksu oralnego w wysokiej jakości zdjęciach, dzięki którym zaskoczysz każdą kobietę w sypialni i poczujesz się świetnym kochankiem.
Gorące wskazówki i triki do łóżka, aby zamienić zwykłą nudną noc w niezapomniane i ekscytujące przeżycie.
Dziwny sposób, aby kobieta jeszcze bardziej pożądała seksu z Tobą, dzięki któremu ona będzie rzucać się na Ciebie w najmniej spodziewanym momencie.
Odkryjesz technikę, aby doprowadzić kobietę do silnej przyjemności samym oddechem i sprawić, że ona będzie pragnąć Cię jeszcze bardziej.
Dowiesz się, co robić podczas gry wstępnej, aby kobieta sama zrzuciła z siebie bieliznę, stała się podekscytowana i napalona na Ciebie w ciągu sekundy.
Zdradzę Ci jeden mały szczegół, który decyduje o tym, czy kobieta pokocha, czy znienawidzi seks oralny. Jeśli go nie poznasz, ona będzie unikać tego rodzaju seksu jak ognia.
Cichy seks to nudny seks, dlatego dowiesz się, co mówić do kobiety, gdy sprawiasz jej oralną przyjemność, aby ona stała się 2 razy bardziej podniecona w 2 razy krótszym czasie.
Poznasz typowy błąd, który popełnia 99% mężczyzn, który zabija całą przyjemność w ciągu kilku sekund.
Dowiesz się, co różni najlepsze pozycje od najgorszych. Jeśli tego nie wiesz kobieta może uciec z sypialni zanim zaczniesz cokolwiek robić.
Dowiesz się jak wykonać poprawnie technikę wibrujących ust, dzięki czemu dostarczysz kobiecie lepszych doznań, niż najlepszy wibrator.
Powiem Ci, kiedy i w jakich okolicznościach najlepiej zacząć seks oralny, aby nigdy nie usłyszeć z jej ust słowa „Nie”
Poznasz technikę, która jest lepsza niż wszystkie techniki używania języka razem wzięte i jest gwarancją wybuchowych przeżyć, dzięki czemu będziesz pewien, że kobieta nie udaje orgazmów, tylko naprawdę je przeżywa.
Odkryjesz pewne dziwne miejsce do seksu oralnego w Twoim mieszkaniu, które jest lepsze od łóżka w Twojej sypialni.
Dowiesz się, co robić, aby w jednej chwili stymulować trzy albo cztery jej wrażliwe miejsca w tym samym czasie?
Zobaczysz dwa silne gesty, które sprawią, że seks będzie bardziej pikantny. Czasami ich użycie jest niezbędne, aby ona osiągnęła orgazm.
Poznasz największy sekret seksu oralnego każdej kobiety. Jeśli go nie znasz, będziesz ponosił za każdym razem porażkę, a kobieta będzie jedynie udawać orgazmy.
Dowiesz się, co mają wspólnego Twoje pocałunki w usta i seks oralny. Musisz to wiedzieć, aby być rewelacyjny w łóżku.
Uzyskasz odpowiedź na pytanie, czy seks oralny najlepszy jest w trakcie, na początek czy na koniec seksu? To bardzo ważne i musisz to wiedzieć.
Dowiesz się, jak szybko rozwiać wszystkie obawy kobiety przed seksem oralnym, używając jednego sprytnego sposobu.
Poznasz sposób, aby zaostrzyć atmosferę podczas seksu oralnego i zamienić ciche westchnienia w krzyki rozkoszy.
Odkryjesz, co robić, aby kreować podczas seksu oralnego romantyczne emocje.
Poznasz mały i sprytny trik, aby kobieta poczuła się bardzo niegrzecznie i nieprzyzwoicie, dzięki czemu uzna Cię za idealnego kochanka, bo będziesz potrafił dostarczać jej wrażeń, o których ona wstydzi się mówić.
Powiem Ci, na jakie szczegóły zwracać uwagę, aby rozpalić jej żądze do białości. W efekcie ona będzie spełniać Twoje nawet najbardziej zakazane życzenia.

ZOBACZ>>>

Leave a Reply