Mniejsze zło Wiedźmin Tom 2 Jacek Rembiś Jonas Scharf

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Mniejsze zło Wiedźmin Tom 2 Jacek Rembiś Jonas Scharf

Mniejsze zło Wiedźmin Tom 2 Jacek Rembiś Jonas Scharf
„Mniejsze zło” to wyjątkowa komiksowa adaptacja opowiadania Andrzeja Sapkowskiego, która przenosi nas do zamkniętej wieży w Blaviken, gdzie tkwi Czarodziej Stregobor. Ten przekonany jest, że jego życie jest zagrożone przez kobietę dotkniętą Przekleństwem Czarnego Słońca. Stregobor desperacko prosi Geralta, wiedźmina niezrównanego w swoim fachu, aby ten wybrał mniejsze zło i ją zgładził. Jednak los zrówna Wiedźmina z tajemniczą Renfri, która ujawnia mu przerażającą prawdę – to mag jest prawdziwym potworem.
Renfri przekonuje Geralta, że Stregobor powinien spotkać zasłużoną śmierć za swoje bestialskie zbrodnie, które popełniał w imię przyziemnych i krzywdzących przesądów. Śmierć maga stałaby się mniejszym złem. Geralt jednak nie chce dokonywać takiego wyboru, pomiędzy jednym złem a drugim. Jego neutralność zostaje wystawiona na próbę, a on sam musi znaleźć sposób na uniknięcie rozlewu krwi.
Scenariusz tego niesamowitego komiksu, który powstał na podstawie opowiadania Andrzeja Sapkowskiego, został mistrzowsko napisany przez Jacka Rembisia, natomiast wspaniałe rysunki stworzył Adam Gorham. Przygotuj się na niezapomnianą przygodę w mrocznym świecie Wiedźmina, gdzie wybór pomiędzy dobrem a złem jest trudniejszy niż się spodziewasz.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!