You are currently viewing Moc w gębie Tomasz Kammel

Moc w gębie Tomasz Kammel

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Moc w gębie Tomasz Kammel

Moc w gębie Tomasz Kammel

Żeby kogoś do czegoś przekonać niestety wcale nie wystarczy sam dobry pomysł. I na odwrót – ileż to razy nam samym zdarzyło się coś zrobić, bo ktoś przekonał nas pięknymi słówkami, a jego mowa wprawiana nas w zachwyt i już wiedzieliśmy, że to lider – za nim pójdziemy! No i tak jakoś nie zawsze dobrze na tym wychodziliśmy…

Tytułowa „moc w gębie” to nie tylko umiejętność wygłaszania porywających tłumy mów. To przede wszystkim umiejętność wyrażania głośno i bez strachu własnego zdania, opisywania pomysłów, mówienia „tak” i mówienia „nie”. To umiejętność prowadzenia swobodnej rozmowy i wypowiadania na głos swoich potrzeb, pragnień, a czasem i lęków. I właśnie tej umiejętności uczy Autor – doświadczony mówca, coach i trener.

Książka w wersji elektronicznej dostępna w formatach .epub i .mobi.

DLACZEGO WARTO?

Bo dzięki tej książce nauczysz się, jak radzić sobie z tremą, i zyskasz MOC W GĘBIE, dzięki której porwiesz tłumy. No albo tłumiki (oczywiście nie samochodowe) – bo kto powiedział, że przemawiać trzeba umieć tylko na wielkich galach i wydarzeniach? Dobra przemowa w pracy to przecież klucz do zawodowego (i finansowego!) sukcesu.
Bo w tej książce znajdziesz sprawdzone (naukowe) metody prezentacji i wystąpień – Autor zdradzi Ci sztuczki, dzięki którym zaczniesz przemawiać jak sceniczny wyga.
Bo po lekturze tej książki już nigdy nie będziesz czuł, drogi Czytelniku, że mówisz do ściany (no chyba że rzeczywiście przed ścianą zamierzasz ćwiczyć jakieś przemowy, no ale to się nie liczy!).

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!