You are currently viewing Modelowanie w Fusion 360 Praktyczne przykłady Makowski Tomasz Marcelina Jałowiec Amelia Święcicka

Modelowanie w Fusion 360 Praktyczne przykłady Makowski Tomasz Marcelina Jałowiec Amelia Święcicka

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Modelowanie w Fusion 360 Praktyczne przykłady Makowski Tomasz Marcelina Jałowiec Amelia Święcicka

Modelowanie w Fusion 360 Praktyczne przykłady Makowski Tomasz Marcelina Jałowiec Amelia Święcicka
Pracuj z najlepszą platformą do projektowania i rozwoju produktów.

Autodesk Fusion 360 jest kompleksowym oprogramowaniem chmurowym, dzięki któremu stworzysz nawet bardzo rozbudowane zunifikowane projekty w 3D. W razie potrzeby wykonasz w nim również symulacje, przygotujesz dokumentację projektu i opracujesz jego dane. Fusion 360 łączy funkcje 3D CAD, CAM, CAE i PCB. Pozwala między innymi realizować zadania z zakresu wzornictwa przemysłowego, projektowania mechanicznego i symulacji obliczeniowych.

Autodesk Fusion 360 pozwala przeprowadzić w wygodny i efektywny sposób zarówno modelowanie swobodne, jak i bryłowe czy parametryczne. Jak zacząć to robić? Najlepiej krok po kroku, wspomagając się tym poradnikiem. Rozpoczniesz od zapoznania się z interfejsem oprogramowania i poznasz jego najważniejsze funkcje. Dalej będziesz modelować coraz bardziej skomplikowane obiekty. Wreszcie zajmiesz się złożeniami i wiązaniami ― zobaczysz, jakich narzędzi się do tego używa, i przećwiczysz proces ich tworzenia.

Wykonaj po kolei ćwiczenia zaproponowane w książce, by osiągnąć samodzielność w rozwiązywaniu praktycznych zadań i zdobyć konieczną wiedzę teoretyczną. Wprowadzisz w życie nawyki, które uczynią korzystanie z Autodesk Fusion 360 produktywnym i satysfakcjonującym, a tym samym diametralnie poprawią wydajność Twojej pracy.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!