Moje miejsce w rodzinie Karty pracy do religii do klasy 3 Liceum i Technikum Danuta Jackowiak Jan Szpet

CENA KSIAZKI 300x150 - Moje miejsce w rodzinie Karty pracy do religii do klasy 3 Liceum i Technikum	Danuta Jackowiak Jan Szpet

Moje miejsce w rodzinie Karty pracy do religii do klasy 3 Liceum i Technikum Danuta Jackowiak Jan Szpet

Księgarnia św. Wojciecha prezentuje pozycję „Moje miejsce w rodzinie. Karty pracy dla trzeciej klasy szkół ponadgimnazjalnych” autorstwa Danuty Jackowiak i Jana Szpeta.

Jest to zeszyt ćwiczeń będący uzupełnieniem podręcznika „Moje miejsce w rodzinie. Podręcznik dla 3 klasy szkół ponadgimnazjalnych” do nauki religii rzymskokatolickiej. Zawiera treści opracowane zgodnie z wymogami aktualnej podstawy programowej na etapie edukacyjnym szkół ponadpodstawowych i przekazane uczniom w przystępny dla nich sposób. Zadania umieszczone na kartach pracy odpowiadają wymaganiom zawartym w programie nauczania na ten etap kształcenia.

Proponowane ćwiczenia zainspirują młodych ludzi do kreatywnego myślenia, pomogą im udoskonalić umiejętności, jakie będą mogli wykorzystać podczas egzaminu maturalnego. Ponadto przygotują do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie, mądrego decydowania o swoim życiu i dojrzałego podejmowania decyzji, które mają znaczący wpływ na przyszłość.

Zróżnicowane karty pracy zachęcają uczniów do poszukiwań i korzystania z różnych źródeł informacji, pomagają doskonalić umiejętność analizy i logicznego rozumowania. Umożliwią też usystematyzowanie i powtórzenie i utrwalenie potrzebnych wiadomości. Dzięki tym ćwiczeniom prowadzący katechezę zyska narzędzie do zweryfikowania aktualnego poziomu wiedzy nabytej przez podopiecznych. Jest to doskonały dodatek do podręcznika w procesie nauki.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!