You are currently viewing Moje niepokoje Jak radzić sobie z lękiem i stresem, wykorzystując techniki uważności 55 ćwiczeń dla dzieci wieku 8-12 lat Amy Nasamran

Moje niepokoje Jak radzić sobie z lękiem i stresem, wykorzystując techniki uważności 55 ćwiczeń dla dzieci wieku 8-12 lat Amy Nasamran

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Moje niepokoje Jak radzić sobie z lękiem i stresem, wykorzystując techniki uważności 55 ćwiczeń dla dzieci wieku 8-12 lat Amy Nasamran

Moje niepokoje Jak radzić sobie z lękiem i stresem, wykorzystując techniki uważności 55 ćwiczeń dla dzieci wieku 8-12 lat Amy Nasamran
W dzisiejszym, pełnym stresu i lęku świecie, nasze dzieci są wyjątkowo narażone na negatywne skutki emocjonalnego obciążenia. Lęk może nas paraliżować, sprawić, że czujemy się bezradni i bezwartościowi. Jednak dzięki technikom uważności, możemy pomóc naszym dzieciom poradzić sobie z tym niekomfortowym uczuciem.
Amy Nasamran, uznanym autorem i ekspertem w dziedzinie rozwoju osobistego, przedstawia rewolucyjny program, który pomoże Twojemu dziecku przezwyciężyć lęk i stres. Jej książka „Moje niepokoje: Jak radzić sobie z lękiem i stresem, wykorzystując techniki uważności” to niezbędne narzędzie dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.
Poznaj magiczny świat uważności, który otworzy przed Twoim dzieckiem drzwi do spokoju i pewności siebie. Dzięki jasnym i przystępnym wyjaśnieniom Amy Nasamran, Twoje dziecko zrozumie, dlaczego uważność jest tak istotna oraz jak wpływa na nasze ciało i umysł. Wspólnie będziecie eksperymentować z różnymi technikami uważności, które pomogą w relaksacji i redukcji stresu.
Książka „Moje niepokoje” nie tylko zmieni sposób, w jaki Twoje dziecko myśli o lęku i stresie, ale także pokaże mu, jak zyskać nad nimi kontrolę. Dzięki prostym ćwiczeniom, Twoje dziecko nauczy się rozpoznawać niepokojące myśli i odkryje skuteczne strategie radzenia sobie z nimi.
Ta wyjątkowa publikacja wprowadzi Twoje dziecko na ścieżkę samorozwoju i samoakceptacji. Twoje dziecko odkryje swoje supermoce i nabierze pewności siebie, dzięki czemu będzie lepiej radzić sobie w szkole, w domu i w kontaktach z innymi ludźmi.
Nie pozwól, aby lęk i stres ograniczały potencjał Twojego dziecka. Razem z Amy Nasamran, możecie stawić im czoła i wzmocnić umysłowe fundamenty, które będą służyć przez całe życie.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!