Moje wypieki i desery – Dorota Świątkowska

Moje wypieki i desery - Moje wypieki i desery - Dorota ŚwiątkowskaMoje wypieki.com to najsłodszy i najbardziej popularny blog w polskiej blogosferze. Autorką jest Dorota Świątkowska mama dwojga dzieci, z wykształcenia ekolożka, entuzjastka literatury kulinarnej uzależniona od pieczenia.
 Książka “Moje Wypieki i desery” zawiera przepisy zebrane przez ponad sześć lat blogowania, ozdobione pięknymi autorskimi zdjęciami. Znalazły się tu wielokrotnie przetestowane receptury na boskie serniki, najlepsze ciasta drożdżowe, muffinki i babeczki, lody i mrożone desery, ciasta czekoladowe i z owocami, kruche tarty i torty, a także tradycyjne makowce, szarlotki, mazurki i wiele innych.
 To mała wypiekowa biblia i niezbędnik każdego miłośnika pysznych słodkości!
 Książka stała się bestsellerem już w pierwszych godzinach pojawienia się w przedsprzedaży. 

Dorota Świątkowska urodziła się w Słupsku, jednak obecnie wraz z mężem i dwiema córkami mieszka w Walii. Jej blog od początku istnienia cieszy się niesłabnącym powodzeniem. W 2008 roku otrzymała za niego nagrodę Blog Roku w kategorii Moje zainteresowania i pasje, a w roku 2010 zdobyła tytuł Bloger 2009 Roku w kategorii Życie, zajmując pierwsze miejsce.

Leave a Reply