Mopsik, który chciał zostać czarownicą Swift Bella

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Mopsik, który chciał zostać czarownicą Swift Bella

Mopsik, który chciał zostać czarownicą Swift Bella
Magiczna i pełna przygód historia z uroczym mopsikiem w roli głównej!
Peggy, niezwykle inteligentny mopsik, i Chloe, jego wierna towarzyszka, są podekscytowane, gdy obok ich domu zamieszkuje nowa rodzina. Dziewczynka marzy o znalezieniu przyjaciółki w swoim wieku, a Peggy liczy na nowego czworonożnego przyjaciela do wspólnych zabaw. Niestety, okazuje się, że dziesięcioletnia Emma ma tylko niesforną kotkę imieniem Lucky i nie wydaje się być zbyt przyjazna w stosunku do Chloe.
Nagle okazuje się, że Peggy może pożałować swojego życzenia. Nowi sąsiedzi nie są tacy, jakich sobie wyobrażała. Czy Peggy zdoła spełnić swoje marzenie o zostaniu czarownicą i rzuca zaklęcie na nich, by zniknęli na zawsze?
Wciągająca opowieść o przyjaźni, magii i odkrywaniu własnych mocnych stron. Śledź przygody Peggy i dowiedz się, czy jej pragnienia spełnią się w niesamowitym finale!
Zanurz się w fascynującym świecie pełnym czarodziejów i czarów razem z Mopsikiem Peggy i odkryj, co naprawdę jest najważniejsze w życiu – magia przyjaźni czy możliwości jakie daje moc. Ta pasjonująca książka z pewnością wciągnie cię od pierwszego zdania i dostarczy wielu niezapomnianych emocji!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!