Mowa ciała – Erhard Thiel

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Mowa ciała - Erhard Thiel

Mowa ciała zdradzi więcej niż tysiąc słów - Mowa ciała - Erhard ThielNa pewno nie raz się zastanawiałeś, co to właściwie jest komunikacja niewerbalna i czy ciałem można choć trochę pomanipulować? Złam zatem kod mowy ciała, poznaj jego tajne znaki, które umożliwią Ci lepsze poznanie siebie samego i innych! Ta książka Ci to ułatwi! Dzięki niej zrozumiesz, co bez słów mówi Twój partner, będziesz mógł odczytywać jego myśli oraz motywy nim kierujące, nie zdradzając własnych intencji, zachowując się pewnie i nader przekonująco.

Patrz zatem uważnie! Prawidłowo odczytana mowa ciała jest częścią praktycznej znajomości człowieka. Nie można z niej rezygnować, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Jako przejrzysty `przewodnik językowy` z wieloma przykładami i ilustracjami, książka ta odszyfrowuje podświadome sygnały wyrażane za pomocą gestów przez otaczających nas ludzi a tym samym ich prawdziwe zamiary i odczucia.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. ostrożna g.

    Mowa ciała jest ważna, ale jej rola w komunikowaniu się ludzi jest przeceniana. Jest musicie ostrożnie podchodzić do wszelkich rewelacji na ten temat.

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!