MUSZĘ WIEDZIEĆ Bulicz-Kasprzak Kasia

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - MUSZĘ WIEDZIEĆ Bulicz-Kasprzak Kasia

MUSZĘ WIEDZIEĆ Bulicz-Kasprzak Kasia
Matka, córka i wnuczka – trzy nieznające się kobiety, które są bliższe sobie niż mogłyby przypuszczać. Halina, Dominika i Patrycja – ich losy splatają się w niezwykłej opowieści o miłości, tęsknocie i poszukiwaniu prawdy.
Halina, starsza kobieta, jest przygnębiona życiowymi trudnościami. Przeżyła wiele strat i cierpienia, a po samotnej Wigilii traci nawet chęć do życia. Dominika natomiast to młoda, pełna energii studentka, która ma wszystko – oddanych przyjaciół i plany na przyszłość. Jednak czuje, że w jej życiu czegoś brakuje.
W wyniku przypadkowego spotkania te dwie kobiety postanawiają razem wyruszyć w podróż. Nie wiedzą, czy coś je łączy, ale są gotowe odkrywać historię pełną kłamstw, półprawd i niedopowiedzeń. Przez tę podróż chcą stworzyć własną opowieść, która odmieni ich życie na zawsze i odkryje prawdę o zagadce, która stała się centrum uwagi Dominiki – dla matki i córki tajemnicą do rozwiązania.
Kasia Bulicz-Kasprzak, wnikliwa obserwatorka życia, przedstawia trudne sytuacje z kobiecą delikatnością. Jej opowieść jest pełna humoru i nuty cynizmu, co sprawia, że czytelnik spogląda na wydarzenia z zupełnie innej perspektywy. Nie udziela rad, ale daje nadzieję na świat pełen dobra i życzliwości, wierząc, że wszyscy powinniśmy w to wierzyć.
„MUSZĘ WIEDZIEĆ” to niezwykła książka, która porusza serca czytelników. Przywołuje uczucia, skłania do refleksji nad własnym życiem i zmusza nas do zastanowienia się nad tym, co naprawdę istotne. Przeżyj tę fascynującą podróż razem z Haliną, Dominiką i Patrycją – odkryj ich historie i doznaj chwili prawdziwej magii literatury.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!