Muzyka 1 Karty pracy ucznia Zakres podstawowy Szkoła ponadpodstawowa Krystyna Serwańska

CENA KSIAZKI 300x150 - Muzyka 1 Karty pracy ucznia Zakres podstawowy Szkoła ponadpodstawowa	Krystyna Serwańska

Muzyka 1 Karty pracy ucznia Zakres podstawowy Szkoła ponadpodstawowa Krystyna Serwańska

Muzyka jako przedmiot pozwala na rozwijanie umiejętności twórczych i teoretycznych w tej dziedzinie. Publikacja „Muzyka 1. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy” przeznaczona jest dla młodych osób uczących się w liceach i technikach. To wspaniałe wsparcie podczas nauki tego pięknego przedmiotu.

Zestawy zadań zawartych w tej publikacji umożliwiają rozwijanie zdolności muzycznych i poszerzanie wiedzy przy jednoczesnym realizowaniu wymagań programu. „Muzyka 1. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy” przede wszystkim pomóc w utrwaleniu wielu przydatnych informacji. Należą do nich język muzyki, tworzywo muzyczne, twórcy oraz instytucje kultury. Zadania znajdujące się na kartach sprawdzają zarówno zdobytą przez uczniów wiedzę teoretyczną, jak i umiejętność zastosowania jej w praktyce.

Ćwiczenia pomagają uczniom rozwijać także umiejętności instrumentalne oraz wokalne. Poszczególne zadania zostały opracowane tak, żeby wymagać od uczniów samodzielnego wyszukiwania odpowiednich informacji. Ma to na celu zachęcenie do poznawania szeroko pojętej kultury muzycznej. Do zweryfikowania nabytej wiedzy służą znajdujące się na końcu każdego działu karty powtórzeniowe.

Zaletą publikacji jest również to, że zaprojektowana została ona w wygodnej i praktycznej, perforowanej formie. Karty można z łatwością oderwać, rozwiązać zadania i oddać do sprawdzenia nauczycielowi. Po wykonaniu tych czynności pozostaje jedynie wpiąć je do skoroszytu – w ten sposób powstaje kompletna publikacja.

„Muzyka 1. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy” ukazały się nakładem wydawnictwa Operon, a przygotowała je Krystyna Serwańska.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!