Cokolwiek myślisz, pomyśl odwrotnie – Paul Arden

Cokolwiek myślisz pomyśl odwrotnie 190x300 - Cokolwiek myślisz, pomyśl odwrotnie - Paul ArdenTa książka opowiada o korzyściach z podejmowania złych decyzji. To książka o odwadze by wejść do gry…
COKOLWIEK MYŚLISZ, POMYŚL ODWROTNIE to odważny atak na nasz sposób postrzegania życia, pracy i otaczającego świata. Zamiast udzielać typowych, nudnych rad, Paul Arden zaskakuje ciętymi uwagami, maksymami i paradoksami, które mają za zadanie podważyć nasze zdroworozsądkowe myślenie. Niezależnie od tego, czy studiujesz, tworzysz, produkujesz, sprzedajesz, zarządzasz czy kupujesz, Arden zainspiruje cię swoim oryginalnym podejściem, zabawnymi anegdotami, wspaniale dobranymi zdjęciami i niekonwencjonalnymi cytatami z wypowiedzi artystów, naukowców i filozofów.

COKOLWIEK MYŚLISZ,

POMYŚL ODWROTNIE wywróci do góry nogami Twoje poglądy – nawet te, z których nie zdawałeś sobie dotąd sprawy. Dzięki tej książce zyskasz pewność siebie, która pozwoli ci podejmować śmielsze wyzwania i czerpać większą radość ze swojego życia i pracy.

Leave a Reply