Na gruzach imperium olbrzymów Książęca Wola Tom 2 Denys Fadejew Maksym Bohdanowskyj

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Na gruzach imperium olbrzymów Książęca Wola Tom 2 Denys Fadejew Maksym Bohdanowskyj

Na gruzach imperium olbrzymów Książęca Wola Tom 2 Denys Fadejew Maksym Bohdanowskyj
Drugi tom ukraińskiej serii dla dzieci, zatytułowany „Książęca wola”, kontynuuje opowieść o rycerskich chomikach. To wybitne dzieło, które porywa czytelników w fascynujący świat pełen energii i autentyczności.
Po roku poszukiwań bogini Nadziei, wielki książę Kijowa zniknął, pozostawiając za sobą tajemnicę. Teraz nasi bohaterowie, Miłogryź, Chytrosław, Światłoskok i Znachorka, postanawiają podążać jego śladem. Wyruszają w niezwykłą podróż, gotowi na potężne wyzwania.
Choć regent księcia Marchewsława, Chomikowycz, próbował ich powstrzymać, nie zdołał pokrzyżować ich planów. Został wygnany, a uczciwego kowala powołano na jego miejsce.
Ślad księcia prowadzi naszych bohaterów do znanych z bajek i legend miasta olbrzymów. Czy to możliwe, żeby na tym opuszczonym terenie nikt już nie zamieszkiwał?
„Książęca wola” to nieograniczony świat fantasy, osadzony w magicznej krainie, która przypomina słynną Ruś Kijowską. Scenariusz tej wyjątkowej opowieści stworzył utalentowany Denys Fadejew, a nad wyjątkowymi rysunkami pracował Maksym Bohdanowskyj. Obaj twórcy mają na swoim koncie popularne albumy, jak „Zwycięstwo” i „Wola”. Warto również zauważyć, że komiks wzbogaca się o unikalne plansze historyczne, ukazujące fascynującą historię Ukrainy.
„Książęca wola” to nie tylko atrakcyjna lektura dla dzieci i młodzieży, ale również rzadki i wyłączny okaz dla miłośników komiksów. Ta potężna opowieść daje przewagę czytelnikom, którzy chcą odkryć niezrównane przygody w świecie magicznym. To ostatnia szansa, by dołączyć do bohaterów i doświadczyć czegoś lepszego w prosty i łatwy sposób.
Nie zwlekaj! Ten gigantyczny, bezkompromisowy komiks jest nie tylko konkurencyjny, ale także niezwykle cenny. Przygoda czeka na Ciebie!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!