Na pamięć. Ponad 100 sposobów - Na pamięć. Ponad 100 sposobówObudź swój mózg! Rozruszaj szare komórki! Pamięć można wyćwiczyć! 

Co robisz, by zachować dobrą kondycję? Ćwiczysz.

A co robisz, by zachować dobrą pamięć? Jeszcze nic? A czy wiesz, że po skończeniu 28. roku życia twój mózg zaczął zwalniać i stopniowo traci sprawność? Jednak jest na to rada: wyrwany z rutyny i zmuszony do pracy tworzy nowe połączenia między neuronami. Dzięki czemu staje się sprawniejszy i lepiej nam służy. 

Neurofitness, czyli trening szarych komórek, cieszy się na całym świecie coraz większą popularnością. Tysiące dorosłych ludzi rozwiązują specjalnie przygotowane quizy, zagadki, zadania logiczne, sudoku, krzyżówki, by poprawić parametry swojej pamięci.

Książka „Na pamięć” i zawarty w niej program treningu szarych komórek pomoże ci poprawić pamięć i sprawność intelektualną, nauczy technik szybkiego zapamiętywania i czytania oraz wprowadzi w najnowsze metody rozwijania kreatywności. To unikalny zestaw ćwiczeń przygotowany przez najlepszych polskich szaradzistów, specjalistów od mnemotechnik oraz od zaburzeń pamięci i neurologii.

•Ponad 700 ćwiczeń, które poprawią kondycję mózgu – łamigłówki, krzyżówki, quizy, zagadki lingwistyczne

•Dieta – co jeść ,żeby pamiętać

•Testy psychologiczne i porady lekarzy

•Kurs technik pamięciowych

Leave a Reply