You are currently viewing Na wsi 50 dźwięków

Na wsi 50 dźwięków

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Na wsi 50 dźwięków

Na wsi 50 dźwięków
„Na wsi – 50 dźwięków” to niezwykła książeczka sensoryczna, która zachwyci każdego małego czytelnika. Jej głównym celem jest wszechstronny rozwój dziecka poprzez pobudzenie zmysłów wzroku, dotyku i słuchu.
Ta wyjątkowa publikacja przenosi maluchy w niezapomnianą podróż do gospodarstwa wiejskiego, gdzie będą mogły odkrywać fascynujący świat przyrody i zwierząt. Proste wierszyki wprowadzą dzieci w magię dźwięków, które towarzyszą im na co dzień. W kurniku, oborze, polu, ogrodzie czy nad stawem – wszędzie są różne dźwięki do odkrycia.
Największym atutem tej książki są aż 50 różnorodnych dźwięków, które dodatkowo wzbogacają doznania czytelnicze. Maluchy będą miały okazję posłuchać, jak brzmią gęś, wróbel, krowa, pasikonik, a nawet kombajn i traktor! To niesamowita uczta dla zmysłu słuchu i doskonała zabawa dla maleńkich badaczy.
Nie tylko dźwięki, ale również wyraziste zdjęcia przyciągają uwagę małych czytelników. Starannie dobrane ilustracje wyróżniają się żywymi kolorami, co dodatkowo pobudza zmysł wzroku i rozwija wyobraźnię dziecka.
„Na wsi – 50 dźwięków” to jedna z publikacji z serii książeczek sensorycznych, która wprowadza dzieci w fascynujący świat różnorodnych dźwięków. To doskonałe narzędzie edukacyjne, które nie tylko bawi, ale również rozwija słownictwo i wyobraźnię. Zapewnij swojemu dziecku niezapomniane doświadczenia związanę z dźwiękiem i pozwól mu czerpać radość z odkrywania świata!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!